Piramit Alyans bayilik veriyor.

Piramit Alyans, 30 yılı aşkın süredir alyans sektörüne hizmet vererek bugün Türkiye’nin en büyük alyans üreticilerinden biri olmuştur.

Piramit Alyans, alyans konusunda uzmanlaşmış olup, bayan ve erkek alyansları, pırlanta alyanslar, söz ve nişan yüzüklerinde her türlü karata üretim yapabilmektedir. Piramit Alyans sadece Türkiyeye değil, Rusya, Arap Emirlikleri, ABD, tüm Avrupa ve Asya ülkelerine de hizmet vermektedir.
Yatırımlarını iyi bir şekilde değerlendirmek isteyen girişimciler için Franchise vermeye başlayan şirket, ilk franchise şubelerini İstanbul Maltepe’de ve Bandırma’da açmıştır. Bir aile şirketi olan Piramit Alyansın bayilik sayısı hedefi 100 dür.

Piramit Alyans bayilerine vitrin tasarımı, iç dekorasyon, personel desteği ve eğitimi, araç desteği, alt yapı desteği, fuar katılım, reklam ve promosyon desteği gibi hizmetleri de sağlayacaktır.
İlk Sermaye Bedeli: 200.000 TL
İsim Hakkı Bedeli: 75.000 TL

1 YORUM

  1. suan da hollandada yasamakdayim issizim bayilik almak isdiyorum eger yardimci olursaniz bu konu hakkinda bilgi sahibi olmak isdiyorum mumkunse yazarmisiniz cevab

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here