Piyasaya Multimedya Albüm Çıkartmak

  Alternatif müzik grubu A Fine Frenzy, “Pines” adında ve aslında albüm, kitap, film üçlüsünden oluşan bir multimedya paketini piyasaya sürdü.

  iş fikirleri Pines
  iş fikirleri Pines

  Geçtiğimiz yıl karşılaştığımız buzdan yapılmış plak, her seferinde farklı ses tonu üreten albüm ve albümün yanında müşterilerin kendi başlarına mukavvadan yapabilecekleri bir pikap gibi çarpıcı yeniliklere bir yenisi daha eklendi. Alternatif müzik grubu A Fine Frenzy, “Pines” adında ve aslında albüm, kitap, film üçlüsünden oluşan bir multimedya paketini piyasaya sürdü.

  Geçtiğimiz Ekim ayında piyasaya çıkan Pines, A Fine Frenzy grubunun solisti Alison Sudol‘un üçüncü uzun metrajlı albümü ve kendi seçimleri ile hayatını şekillendirmek için görülmemiş bir şans verilen bir çam ağacı hakkında bir fabl öyküsü. Multimedya paketinin müzikal bölümü 13 şarkıdan oluşurken, hikaye benzer kitap ve kısa film ile daha iyi anlaşılıyor.

  TakePart tarafından üretilen 12 dakikalık animasyon film; kurgular, kuklalar, tek resim çekimler, katmanlı camlar ve fiziksel efektleri bir araya getiriyor. Bu sırada, Pines multimedya paketinin kitap bölümü çizer Jen Lobo’nun katkılarıyla hem e-Kitap hem de sınırlı sayıda kumaş baskı kitap olarak ve 129.99 dolarlık tam Pines paketinin bir parçası olarak üretildi. İki farklı Pines tişörtü de, her biri 20 dolar olmak üzere alıcılarını bekliyor. Aşağıdaki video, “Pines” hikayesinin bir fragmanını sunuyor.

  Eğer bir resim bin kelimeye bedel ise, bir multimedya paketinin kaç taneye bedel olacağını hayal edin. Dünyanın her yerindeki sanatçılar: İlham alın!

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here