Pizza House Bayilik Güncel Bilgileri

Pizza House franchise

Pizza House Bayilik Bilgileri

Pizza House Taş Fırında gerçek İtalyan Pizzası sloganıyla 1999 yılından beri ülke genelinde franchise vermektedir. Pizza House firmasının m2 ‘ye göre değişkenlik gösteren 4 konsepti bulunmaktadır. Pizza ağırlıklı menüsünde haricen hamburger, sandviç, makarna, salata ve tost gibi pizza harici değişik lezzetlerde yer almaktadır. Pizza House 2003 yılından beri bayilik veriyor ve toplamda farklı illerde 20 bayisi bulunuyor. Pizza House, odun ateşinde pişirilen gerçek İtalyan pizzasını evlere ve işyerlerine servis yapan Türkiye’de ki ilk restoran zinciridir.
Pizza House franchise giriş bedeli 24.500 dolardır ve ortalama işletme sermayesi 80.000 dolardır. Türk lirası olarak toplam yatırım miktarı ise konseptlere göre değişiklik göstermektedir ve ortalama 400.000 lirayı bulmaktadır.

Pizza House Konseptleri:

Pizza House Gourmet (60-100 metrekare)
Coffee Corner (20-100 metrekare)
Coffee Corner Üniversite (20-300 metrekare, self-servis)
Coffee Corner Bistro (300-1000 metrekare)

2007 yılında grup bünyesinde yaratılan Coffee Corner, bir çok Pizza House ile birlikte yer alırken birçok noktada tek başında yer alarak Coffee Corner, Coffee Corner Bistro ve Coffee Corner üniversite konseptleriyle devam etmektedir. Pizza House ve Coffee Corner Türkiye genelinde Ankara’da Bahçelievler, Denizli , Samsun, Bartın, Zonguldak, Bandırma, Mersin, Çorum, Konya, Edirne-Uzunköprü, Bartın, İstanbul’da Güneşli, Kadıköy, Aqua Florya, Marmara Forum, Tire-İzmir, Osmaniye, Kayseri, Düzce, Adapazarı-Serdivan, Orhangazi ve Kıbrıs 1001 airport Mall şubeleriyle 20 adet restoranı ile faaliyetlerine devam etmekte, kendi restoranları ve franchising yöntemiyle büyümeye devam etmektedir.

Pizza House franchise alanlara eğitim, yer seçimi, pazarlama, finansman ve personel temini gibi konularda yardımcı olmaktadır. Pizza House girişimci adaylarında en az 5 yıllık iş tecrübesi ve özverili çalışmaya hazır, eğitim almak isteyen girişimcileri aramaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here