Pizzabulls Pizza Zincirinden Büyüme Kararı

Pizzabulls : Şirketimiz 2006 yılından beri pizza severlere arzuladıkları damak tadına uygun ürünlerle hizmet veren bir kuruluştur. Her açılan şubemiz kısa bir sürede hedeflenen satışları yakalayarak, sektörde adımızın hızla yayılmasına neden olmuştur. Bununda tek nedeni, standartlarımız dan hiçbir şekilde taviz vermeden, müşterilerimize her zaman aynı kalitede ürünler sunmamızdır. Kendi şubelerimizle başlattığımız bu filoya 2012 yılı hedefi olarak , yeni iş ortakları kazandırıp, daha hızlı bir büyümeyi planlıyoruz. Bizimle beraber bu yürüyüşe katılmak isteyen iş ortaklarımız için çok uygun paketlerle karşınızdayız.

Pizzabulls
Pizzabulls

Pizzabulls  Franchise Şartları ve Bilgileri
Çağrı merkezimizde ( Call Center ) müşteri siparişlerini eğitim almış müşteri temsilcilerimizle ( agent ) alıyoruz. Online sistem ve şube programlarında en gelişmiş teknolojileri kullanarak hazırladığımız sistemimizle, işinizi kolaylaştırarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmanızı sağlıyoruz. Kurmuş olduğumuz sistem için bilgi işlem bölümümüzle servis desteği sağladığımız gibi, farklı ajanslarla çalışarak reklam ve pazarlama konusunda sürekli yeni projeler üretiyoruz. Eğitim departmanımız ile personel eğitimine katkı sağladığımız gibi tüm bu çalışmalarla ilgili sizlerin görüşlerini aylık toplantılarımızda değerlendiriyoruz. 100 ile 120 m2 şubeler iş için uygundur.

Şubelerin konumu ve açılması düşünülen bölge tercihleri, karşılıklı olarak görüşülerek karar verilir. İç mekanda proje, tasarım ve tadilat çalışmaları kendi ekibimiz tarafından yapılır. Diğer şubelerimizde aynı uygulamaları yapmış tecrübeli ekibimiz, maliyet ve süre açısından sizlere büyük avantaj sağlayacaktır.Şube maliyetlerimiz, değişmekle birlikte yaklaşık olarak 150 000 $ dır. 10 yıllık isim hakkı bedeli fiyatın içerisindedir. . Daha detaylı bilgi için bize 444 32 44 den ulaşabilirsiniz.

PİZZA SEKTÖRÜN PARLAYAN YILDIZI PIZZABULLS`u seçtiğiniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Zeynel Akyol
0216 533 7575
0530 773 7523
zeynelakyol@pizzabulls.com

web : pizzabulls.com

Franchisee verilmek üzere belirlediğimiz bölgeler

Avrupa Yakası Bölgeler
1-Esenyurt
2-Mimaroba-Sinanoba
3-Başakşehir
4-Esenler
5-Güngören
6-Bayrampaşa
7-Gazi Osman Paşa
8-Zeytinburnu
9-Bakırköy
10-Ataköy
11-Florya-Yeşilyurt
12-Merter
13-Kabataş-Salı Pazarı
14-Eyüp
15-Sultangazi

Anadolu Yakası Bölgeler
1-Tuzla
2-Pendik
3-Madenler
4-Kavacık
5-Çengelköy-Nato Yolu
6-Sultanbeyli

Zeynel Akyol
0216 533 7575
0530 773 7523
zeynelakyol@pizzabulls.com

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here