Pizzacılardan inovatif Pizza Kutuları

İnovasyonu girişimcilere yeni fikirler üretmeyi ve pazarlamalarını geliştirmeyi sağlayan bir araç olarakta kabul edebiliriz. Bu yüzden firmaların pazarlama departmanları daima yeni fikirleri uygulamaya çalışırlar. Mama Roma İtalyan Pizza Restoranlarıda bu konuda farklı bir fikir geliştirmiş. Pizza siparişi veren müşterilerine laptop standı olarak kullanabilecekleri bir pizza kutusu gönderiyorlar. Resimlerde göreceğiniz gibi pizzanızı yedikten sonra kutuyu laptop standı olarak kullanabiliyorsunuz.

Pizza Kutusu
Pizza Kutusu

Gelişime açık olan bu fikir diğer pizza ve fast food işi ile uğraşan firmalar açısındanda mantıklı. Pizza kutusu laptop standı olabiliyorsa bir tabloya da dönüşebilir. Örneğin Pizza Pizza veya Dominos Pizza’dan vereceğiniz siparişlerinizde gelen kutunun arka tarafında Eski İstanbul Manzaraları olsa ilginç olabilirdi. Bunun gibi örnekleri çoğaltmak mümkün. Mesela aynı zamanda pizza kutusu resimdeki gibi bir oyun kutusuna da dönüştürülebilir.

1 YORUM

  1. avrupa daki orta olcekli pizzacilar genellikle kendi amblemleri basili kutular yerine haftalik ihtiyaclari kadar pizza kutusunu tedarikcilerden almaktadir. bunlari tedarik edenler icin cok orijinal bir dusunce olabilir…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here