Platek Makine Bayilikler Verecek

Platek Makine Bayilikler Verecek
Platek

Firma İsmi : Platek
Bayilik Kategorisi : Plakalı Eşanjör, Pompa
Kuruluş Yılı : 2007
Bayi Sayısı : 7

Firma Tanıtımı

2014 yılında büyüme hızını artırmak isteyen Platek Makine, bayi ağına katacağı yeni iş ortaklarına yüksek kazanç ve verimli bir iş ortamı vaat ediyor.

Schmidt, Kieselmann, Jung, Packo ve HST gibi dünyaca ünlü birçok firmanın Türkiye Distribütörlüğünü yıllardır başarıyla sürdüren Platek, her geçen gün büyüyen organizasyon yapısını yeni iş ortaklarıyla geliştirmek istiyor.

Platek
Platek

Platek Makine Genel Müdürü Murat Orman, özellikle plakalı eşanjör ve pompa satışı konusunda Anadolu’daki potansiyel müşterilerine ulaşabilecek firmalar ile verimli bir iş ortaklığına gitmek istediklerini belirtti. 2014 yılı içerisinde satış ve hizmet kalitesini önemli oranda artırmak istediklerini kaydeden Orman, “Aramıza katılacak yeni bayilerimizin birçok konuda destekleyicisi olacağız. Onlara elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırız. Bu yıl hedeflerimiz çok büyük. Bize dinamizm katıp bizimle birlikte büyümek isteyen yeni iş ortaklarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız” dedi.

Platek Makine’nin vereceği yeni bayilikler için daha detaylı bilgi almak için firmaya aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz…
Bayilik Şartları ve yatırım maliyeti için Lütfen Bize Ulaşın

Yetkili Kişi : Murat ORMAN
Adres Bilgileri : Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Ofisim İstanbul B blok Kat 3 Ofis 14 34846 Maltepe İSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon : 0216 441 38 41
Web sitesi : www.platek.com.tr
E-Mail : [email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here