PLEVO Dünyanın En Yenilikçi Akıllı Bagajı

Plevo

Plevo ile 3 Akıllı Ürün bir arada. Çıkarılabilir Pil Paketi, GPS Takip, Akıllı Kilit, Dahili Dijital Ölçek, Konfeksiyon Askı ve Seyahat Asistanı Uygulaması gibi bir çok yan fikirde ürüne entegre edilmiş durumda.

Plevo 245 ve 305 Dolardan başlayan fiyatlar ile fon toplamaya başlayan bir iş fikri. 2018 Ekim ayında teslim edilecek olan kısa sürede 100.000 Doları geçti. 37 ün daha finanse edilecek olan proje milyon dolar seviyesine yaklaşabilir.

Plevo, dünyanın en yenilikçi bagaj seti

Fonksiyonel ve estetik tasarım konseptine dayanan Plevo, teknoloji ve kullanım kolaylığı arasındaki mükemmel karışımı bir araya getirerek, seyahat deneyimini en üst düzeye çıkarmak için dünyanın dört bir yanındaki gezginleri güçlendiriyor. Plevo bagaj seti, güzel ve çekici bir tasarımla başlıyor ve aşağıdaki yenilikleri içeriyor.

Plevo Özellikler

Plevo’nun diğer bazı özellikleri

Konfeksiyonlu Askı Sistemi 149’dan fazla ülkede patentli olan Plevo UP’un dünyanın ilk % 100 dikey bagajını oluşturmanıza izin verir. Bavulun keyfini çıkarmak için zemine koymanıza gerek yok, onu dik tutarak ihtiyacınız olan şeylere erişebilirsiniz. 3G konum takibi ile, 20 metre veya 20 ülke uzaklıkta olsun, bagajınızın nerede olduğunu her zaman bileceksiniz. Geniş tutamaklar , seyahatlerinizde tutarlı bir konfor sağlar. Süper kolay açılır ve kapanır, geniş saplar taşıdığınız zaman bagajınıza stabilite sağlar.

Plevo Teslimi

En yenilikçi teknolojiyi moda tasarımıyla birleştiren Plevo, hareketliliğini saf zarafet ve sofistike ile sunar. Stilden ödün vermeden dayanıklılığı sağlayacak en etkin malzemelerden yapılmıştır. Böylesine küçük bir alana koyduğumuz her şeye inanmayacaksınız. GPS Konum Takibi, Bluetooth Antenler, Batarya Paketi, Dijital Terazi, LED ışıkları, elbiseleriniz ve seyahat ihtiyaçlarınız için gerekli olan değerli alanı almadan ürüne ilave edilmiştir.

Ürün en üst düzey güvenlik için kişiselleştirilmiş dijital biyo-kilite sahip. Biyo kilit sistemi havaalanı güvenliği tarafından onaylanmıştır. Uzaktan dijital kilit sistemi ile bavulunuzu telefonunuzdan kilitleyin ve açın. Bu sayede huzurlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Plevo Face ID yüz tanıma özelliğini kullanarak kimlik doğrulamasında devrim yaratır ve basit bir bakış açısı ile Plevo’yu kilitlemek ve açmak için güvenli ve özel yeni bir yoldur. Parmaklarınızın ucunda en yüksek güvenlik seviyesi. Akıllı telefonunuzu kullanarak bavulunuzu kilitleyebileceğinizi bilerek zihninizi rahatlatın; Plevo’unuzdan ayrılırsanız, otomatik olarak kilitlenir. Erişim, güvendiğiniz kişilerle paylaşılabilir ve herhangi biri bavul açma girişiminde bulunduğunda size bildirilir. Plevo Travel Sentry® Onaylı Kilit, TSA tarafından kabul edilir.

Mors Kodumuzla tanışın ve eski okul şifreli kilitleri unutun

Diyelim ki telefonunuzu kaybettiniz, pil bitti ya da bir arkadaşınızın bagajınızı açmasına izin vermek istersiniz. Telefonunuzu, yüzünüzü ve hatta parmak izinizi gerektirmeyen bir çözüm düşünülmüş. Sadece daha önce mors kodu ile ayarladığınız kodu koyun, ve bu, bu kadar. Kilitlemek için düğmeyi 2 saniye basılı tutmanız yeterlidir. PLEVO’nun Çıkarılabilir Pil Paketi, tüm Havayolu Düzenlemeleri ile uyumludur, böylece endişesiz seyahat edebilirsiniz. Plevo ile tüm cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here