Plus Akademi’den franchise fırsatı

14

Plus Akademi, yıllardır sürdürdüğü başarılı çalışmalarından dolayı, sektörde edinmiş olduğu bilgi birikimi, tecrübesi ve referanslarını “Franchise Sistemi” ile genişleyerek, tüm Türkiye’deki genç nüfus ile paylaşmayı hedeflemektedir.


Siz de kurumsal destek alıp, düzenli ve kazançlı bir iş sahibi ve bölgenizde eğitim sektöründe söz sahibi olmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın!


PLUS AKADEMİ FRANCHISE AVANTAJLARI


Plus Akademi Uluslararası Eğitim ve Kariyer Merkezi Franchsing Sistemi ve çalışma prensipleri aşağıdaki gibidir.


Franchise Alan; Plus Akademi tarafından geliştirilen, yürütülen ve/veya yürütülecek, üzerinde zaman içerisinde değişiklikler yapılabilecek eğitim- öğretim metot ve teknikleri, teorik-pratik çalışmalar, tanıtım, vb. özgün unsurlardan oluşan, sertifika verme, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini yürütme ve koordine etme yetkisine sahip olacaktır.Plus Akademi’nin Franchise Alan’a destekleri;Franchise Alan, Plus Akademi tarafından hazırlanmış 3 günlük “Plus Akademi Franchising Eğitim Programı”na katılacaktır. Bu programda Franchise Alan, Plus Akademi hakkında tüm bilgilere sahip olacak, yönetimsel çalışma prensipleri ve kurum kültürü hakkında bilgilendirilecektir.


Franchise Alan, Franchise Şubede görevlendirilecek personelin çalışacağı departmana göre aranılan özellikleri ve yetkinlikleri hakkında bilgilendirilecek, ihtiyaç durumunda Plus Akademi’nin tüm personel temin etme kanallarından faydalandırılacaktır. İstihdam edilen personel Franchise Alan ile birlikte, Plus Akademi tarafından hazırlanmış 2 günlük “Plus Akademi Personel Eğitim Programı”na katılacaktır.


Franchise Alan, Plus Akademi’nin yıllardır üzerinde titizlikle çalıştığı ve aşağıda detaylarını bulacağınız “Plus Akademi Kurumsal Kimlik” desteğini alacaktır.


– Kartvizit
– Antetli kâğıt – zarf – dosya
– Fatura – tahsilât makbuzu vb. matbu evraklar
– İnternet Sitesi
– Broşür – Katalog – Afiş
– Logolu Promosyon Malzemeleri
– Logolu mail ve slâyt formatları


Franchise Alan, Franchise Şubenin tüm kayıt, muhasebe ve operasyon işlemlerini online olarak takip edebileceği “Plus Akademi Otomasyon Programı”na sahip olacaktır.
Franchise Alan, Franchise Şubenin yapacağı tüm muhasebe işlemleri hakkında muhasebe personeli ile birlikte Plus Akademi tarafından hazırlanmış 1 günlük “Plus Akademi Muhasebe Eğitim Programı”na katılacaktır.


Franchise Alan, Plus Akademi’nin yıllardır yürüttüğü başarılı çalışmaların sonunda edindiği Referanslar ve Kurumsal İşbirlikleri’ni ihtiyaç doğrultusunda kullanmak ve geliştirmek hakkına sahip olacaktır.


Plus Akademi yürüttüğü ulusal ve yerel tüm reklam ve tanıtım çalışmalarında Franchise Şubenin iletişim bilgilerini ve yönlendirmelerini bulunduracak, Franchise Şubenin yerel bazda yapacağı reklam ve tanıtımlarının duyurularını da internet sitesinden yayınlayacaktır.


Plus Akademi, Franchise Alan’a Kursiyer Ön Görüşme Formu, Kursiyer Datası Formu, Kayıt Sözleşmesi, Eğitmen Ders Saati Takip Çizelgesi, Yoklama Çizelgesi, MEB Sınavı Giriş Evrakları, vb. tüm resmi ve kurumsal evrak ve dosya teminini sağlayacaktır.


Franchising başvuru formu için tıklayınız.
Etiketler : Plus akademi bayilik, Plus akademi franchising,

1 YORUM

  1. Plus Akademiye sakın hiç bir kurs için yazılmayın.Ben Ocak 2010 da İngilizce Eğitimi için kayıt oldum.Söyledikleri tarihte kurs başlamadı Bu gün 27.03.2010 hala yeterli kişi mevcudu sağlanamadığı için kurs başlayamadı.Yaklaşık 1 ay önce kurs başvurumun iptalini istedim,sözleşme iptal oldu fakat hala paramın iadesini alamıyorum.Üstelik hiçbir açıklama da yapılmıyor.Anlayacağınız 720 TL nin üzerine bir bardak su içeçeğe benziyorum.Sakın reklamlarına kanmanıyın ,kendilerini gösterdikleri gibi büyük ve prestijli bir kuruluş değil Plus akademi.Benim hem zamanımı hemde paramı çaldılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here