Pn Parfume Bayilik Veriyor

Pn Parfume

Bayilik Kategorisi : Kozmetik – Parfümeri
Firma İsmi : PN
PARFUME
Kuruluş Yılı : 2002
Şube Sayısı : 30

Pn Parfume; Yüksek kaliteyi uygun fiyatlara sunarak, çok yüksek fiyatlara
satılan parfümleri alabilen küçük bir kesimin değil. Büyük kitlelerinde güzel kokma isteğine cevap verebilmek için kurulan Pn parfume bir pien parfume kuruluşu ve alt markasıdır.

10 yılı aşkın bilgi, birikim ve tecrübemiz ve sadece parfüm üretiminde
uzmanlaştığımız silivri’de bulunan üretim tesisimizde sağlık bakanlığının
zorunlu kılmış olduğu üretim standartları ve denetimi altında parfüm üretimimiz gerçekleşmektedir. Aynı zamanda Pn parfume ; ab normlarında ve “ıfra” ‘internatıonal fragrance associatıon’ ve “rıfm” ‘research ınstıtute for fragrance meterials’ standartlarına uygun hammadeleri seçerek yüksek kalitede ürettiğimiz parfümlerimizi uygun fiyata sizlere sunmaktadır.

Bayilik Şartları : Şartlar arasında PN Parfume mimari konseptinin
değiştirilmeden uygulanması, mağazanın işlek ve popüler bir cadde üzerinde olması, en az 10 m2’ile 30 m2 lik bir alan bulunması, cephesinin makul bir şekilde açık bulunması, fark edilebilir bir noktada olması, dekora sadık kalınması, PN Parfume ait tüm ürün çeşitlerinin bulundurulması ve başka ürün satılmaması gibi şartlar yer almaktadır.

Ürün çeşidinin tamamının bulundurulmasını gerektirmektedir. Satışta zorunlu herhangi bir kota uygulamamız ve en az sipariş gibi zorunlu bir yaptırımımız bulunmamaktadır.

Bayilik Destekleri : Magaza açılış sürecinde Tabelalar, görseller ve
satışı destekleyici ürünler gibi bi takım ürünleri firmamız bayilerine ücretsiz hediye etmekte ve siz yatırımcılarla birlikte taşın altına elini
koymaktadır.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  Dekarasyon + Ürün (3000
adet 55cc parfüm) ortalama yatırım maliyeti 15.000 TL ile 20.000 TL arasında olmaktadır. PN Parfume bayilerinden Franchising sistemine giriş bedeli , satılan üründen kar marjı ve reklam desteği gibi ödemeler talep ETMEMEKTEDİR.

ORTALAMA KAR MARJI %100 ‘dür ve yatırımın geni dönüş süresi en fazla 1 yıl içinde geri dönmektedir.

Bayilik için ek şartlar : Öncelikle girişimcilerin bu sektörde iş yapmaya
heyecan ve istekli olmaları gerekmektedir. Günümüz mağazacılık anlayışına uygun hareket etmeleri, mağazada PN Parfume nin ürünlerinden başka ürün bulundurmaması ve ürettiğimiz tüm ürünlerden bulundurmaları gerekmektedir.Bayi adaylarının bu şekilde bir çalışma sistemine hazır olması, dekorumuza sadık kalması ve magaza için uygun lokasyonda olmaları gibi şartların yanı sıra PN Parfume magaza
yatırımı yapabilmek için gereken finansal koşullara sahip olmaları
gerekmektedir.

İlgili Kişi : HAKAN YILAN
Telefon Numarası (0542) 3339142
E-posta : [email protected]
Adres: YENİ SANAYİ SİTESİ E-BLOK NO:8 – SİLİVRİ
Şehir: İSTANBUL
Posta / Posta
Kodu: 34570
Web Sitesi : www.pnparfume.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here