Pop-up Evler ve Yeni iş fikirleri

773

Pop-up Evler İş fikirleri

İş fikirleri açısından Pop-up evler, geri dönüştürülebilir ve oldukça ucuz gözüküyor. Bu evleri sadece tornavidayı kullanarak 4 gün içinde inşa edebiliyorsunuz. Multipod Studio tarafından piyasaya sürülen Pop-up (Açılır-Kapanır Ev), ahşap iskelet, laminant parke zemin ve dayanıklı polisitren bloklardan oluşuyor ve bu evi inşa etmek için öyle aham şaham inşaat bilgisine sahip olmak gerekmiyor. Evin bünyesindeki yalıtım sistemi sayesinde ısıtma sistemine ihtiyaç kalmıyor ve evin bu yalıtım sistemi Passivhaus enerji standartlarıyla uyumlu. Açılır kapanır ev henüz prototip olma aşamasında. Ücreti ise $41,000 olarak belirlenmiş.

Pop-up evler
Pop-up evler

Pop-up evler özellikle villa ve ofis ev yaptırmak isteyenler için karar vermeyi de kolaylaştırabilir. Uzun bir inşaat aşaması ve bir çok ayrıntı yerine basitçe kurulan bu tip pop-up evleri kurmak ve pazarlamak isteyen girişimciler içinde iyi bir iş fikri olarak gözüküyor. İşe hazırlanma, iş planı ve iş fikrinin gerekliliklerini yerine getirmek biraz uzun bir aşama gibi gözükse de Türkiye’de ki pazarı göz önüne alındığında prefabrik yapılara alternatif olabilecek gibi gözüküyor.

İş fikri olarak ilk olmak ise girişimciye bir çok avantaj kazandıracaktır. Videoda izleyeceğiniz gibi kolay kurulum ise işin en can alıcı noktası olacaktır. Fiyatlandırma ise malzemelerin ülkemizdeki bulunma oranına göre yeniden belirlenebilir. Ayrıca iş tam kurulum aşamasına geldikten sonra bu sektörde bayilikler de verilebilir.

Pop-up Ev Videosu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here