PopSLATE 2 Arka Ekran Fikri 555.321 Dolar Fon Topladı

PopSLATE 2 Arka Ekran Fikri 555.321 Dolar Fon Topladı 2

PopSLATE

Eğer bir apple marka telefon kullanıyorsanız mutlaka şarj sorunu yaşıyorsunuz demektir. Şu an tanışacağınız ürün az da olsa bu soruna bir çözüm bulabilecek nitelikte ve ekstra bir özelliği de bulunuyor. Bu özellik sizi diğer kullanıcılardan ayıracak ve oldukça hoş, kullanışlı bir özellikten bahsediyoruz.

İphone’unuz arkasın da bir ekran olduğunu hayal edin. Ve bu ekranın iWatch ile bağlantılı olup saat, tarih ve özel etkinliklerinizi gösterdiğini hayal edin.
iphone 6
Aslında bunu hayal etmenize gerek yok çünkü böyle bir arka ekrana artık sahip olabilirsiniz. Ancak şöyle ufak bir sorun var. Eğer iphone 4, 4s, 5, 5s gibi cihazlara sahipseniz şu anlık bu üründen faydalanamıyorsunuz. Bunun sebebi ise saydığımız modeller için şirketin henüz prototip çalışmaları aşamasında olması. Ürünün kullanılabildiği cihazlar iphone 6 ve üzeri olan cihazlar.

Peki bu PopSLATE 2 size başka neler kazandıracak. PopSLATE en güzel özelliklerinden bir kaçı ekstra 5 saat internet ve 6 saat telefon görüşmesi yapmanıza imkan veriyor.
kılıf
Kısaca hem arka ekran hemde yedek pil diyebiliriz. Bu proje de yer alan 6 ekip üyesi daha faydalı bir ürün ortaya koyabilmek için gece gündüz çalışıyorlar. Geliştirdikleri projeye destek bulabilmek için Ajans 2.0 aracılığı ile indiegogo’da bir fon toplama kampanyası başlattılar. Kampanya da toplamayı hedefledikleri fon miktarı tam tamına 75.000 dolarken proje o kadar popüler oldu ki kısa süre içerisin de 555.123 dolar toplamayı başardılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here