Porcelane Mobil Diş Servisi

Porcelane Mobil Diş Servisi
Porcelane Mobil Diş Servisi

Yeni iş fikri Porcelane Mobil Diş Servisi

Porcelane Mobil Diş Servisi Kaliforniya eyaletindeki San Francisco’da bulunan bir şirket. Mobil diş hekimliği fikri dünyada ilk defa gerçekleştirilen sağlık alanında bir iş fikri. Evde bakım sektöründe bu tarz işlerin yoğun ilgi görmesinin nedeni hastaların ihtiyaçlarını birebir olarak rahatlıkla belirtebilmesi ve tedavisi için hızlı cevaplar alabilmesi. Diş sektöründe bu tarz bir uygulama olmamasından yola çıkarak evlere ve işyerlerine diş sektöründeki hizmetleri götürmeyi planlayan firma Porcelane diş ile ilgili her türlü hizmeti sabah, akşam ve hafta sonu olarak hastalara sunmaya başladı.

Porcelane Mobil Diş Servisi
Porcelane Mobil Diş Servisi

Geleceğin dünyasında bu tarz işlerin bir çok sektörde artacağına kesin gözüyle bakabilirsiniz. Diş hastalıkları konusunda özellikle geceleri çözüm bulmak çok zor oluyor. Aynı zamanda işinden vakit bulamayan bir çok çalışanda bu tip hizmetleri yeterince alamıyor.

7/24 destek verilen Porcelane Mobil Diş Servisleri sadece 1 aydır hizmet vermeye başlanılan yeni bir iş alanı. Bayan diş hekimleri tarafından hizmet verilen Porcelane şirketinde ağız ve diş sağlığı üzerine her türlü ihtiyaca yönelik uygulamalar yapılıyor.

Hizmet ekonomisinde yeni olan bu iş fikri modern teknoloji ile keyifli bir deneyim sunmayı taahhüt ediyor. İşin çok yeni olmasından dolayı ne kadar rağbet göreceği henüz belli değil ama ilerleyen zamanlarda muhtemel rakiplerinin çıkacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Son olarak Porcelane firması diş hizmeti vermek için seyahat ücreti olarak 95 dolar almayı düşünüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here