Powerbank Sos 20 K’ya 200.000 Dolardan Fazla Yatırım

Güneş enerjisi her zaman aktif olmayı başaran Sos 20 k ile rahatlıkla doğa turlarına, maceralara ve keşiflere çıkabilirsiniz. Bu tür aktivitelerde en çok kuşku duyulan kaybolmak ve kimsenin sizi bulamaması düşüncesidir. İşte bu yüzden geliştirilmiş bir iş fikri olan Powerbank Sos 20 K istediği yatırımı rahatlıkla aldı.

Powerbank Sos 20 K
Powerbank Sos 20 K

Su geçirmez ve güneş enerjisi ile çalışan sos 20 k’nın enerji kapasitesi 20.000 mAH dır. Ürün aynı zamanda güneş enerjisi dışında mikro usb kullanılarak da şarj edilebiliyor. Sos 20 k’nın bir diğer görevi ise Gps sistemi sayesinde sizin nerede olduğunuzu göstermek.. Su geçirmeyen bu ürün 2.5 cm kalınlığında, 9.5 cm genişliğinde ve 18.4 cm uzunluğunda bu yüzden çok küçük bir cihaz diyemeyiz.

Ancak keşif için çıktığınız yolculuk da taşıdığınız eşyaların yanın da pek de sorun çıkartacak boyutlarda olduğunu düşünmüyoruz. İndiegogo sitesinde popüler olan bu fikir kısa süre içerisinde 200.000 dolardan fazla fon toplamayı başardı. Yüzde 975 finanse edilmiş bir proje olan sos 20 k hedefinin çok üstünde aldığı yatırımdan da anlaşılacağı gibi indiegogo sahiplerinin gönlünü feth etmiş. Link : Sos20K

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here