Prefabrik havuz sistemleri ile iş kurabilirsiniz

Prefabrik havuz sistemleri ile iş kurmak

Havuz işletmeciliği yaz aylarında çok kazandıran iş fikirlerinden birisi. Günümüzde Prefabrik havuz sistemleri hem hızlı kurulum açısından hem de bu alanda daha az yatırımla açabileceğiniz bir iş modeli haline geldi. Büyük havuz kurulumlarının aksine bu yöntemle özellikle çocuklara, gençlere ve ailelere yönelik havuzlar kurarak para kazanmanız mümkün.

Çay bahçeleri, Dinlenme tesisleri ve Eğlence amaçlı bir çok yerlerde yavaş yavaş bu tip havuzlarında yer aldığını görüyoruz. Sermed Havuz firması bu alanda hizmet veren firmalardan birisi. Örneğin 13.000 Tl ile 10.000 Tl arasında fiyatlar ile istediğiniz yere resimdeki prefabrik havuz sistemlerini kurabiliyor. Firmanın bir çok ilanı Sahibinden.com’da sergilenmekte.

Prefabrik havuz sistemleri
Prefabrik havuz sistemleri

Bir diğer prefabrik havuz ilanları ise Feyza ticaret’e ait. Bu firmanın ürünleride 4750 Tl ile 700 Tl arasında değişiyor. Havuz modellerini incelediğinizde ise bu tür ürünlerin girişimcilik açısındanda kullanılabilirliğini rahatlıkla anlayacaksınız.

Prefabrik havuz sistemleri
Prefabrik havuz sistemleri

Ek iş olarak yapmayı da düşünebileceğiniz bu iş fikrinde prefabrik havuzları alıp başkalarına ait olan çay bahçeleri ve dinlenme tesislerinde de kiralayabilirsiniz veya işletebilirsiniz. Kolay kurulum ve işiniz bittikten sonra kolay toplanmasıda işin artılarından sayılabilir.

Konu ile ilgili linkler:

Feyza Ticaret

Sermed Havuz

Genel Bayilik Başvuru Formu :

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here