Prefabrik Ofisler Moda oluyor

Prefabrik Ofisler Moda oluyor

İngiliz şirketi Pod Space prefabrik ev ofisleri üretiyor. Bu yapılar ufak ve rahat iş istasyonları…

İngiliz şirketi Pod Space prefabrik ev ofisleri üretiyor. Bu yapılar ufak ve rahat iş istasyonları halinde sunuluyor ve işadamları tarafından rağbet görüyor. Bahçesi geniş olan ev sahiplerinin çalışmak için ihtiyaç duyduğu bu prefabrik ofislerin içinde iş için ihtiyacı oluşturan diğer öğelerde entegre olarak geliyor.

prefabrikofis

Mini Pod, Micro Pod Max, Eco Pod, Glide Pod ve Mikro Pod olarak kategorilendirilmiş bu yapılar 10.890 ile 33.950 Sterlin arası fiyatlandırılmış ve istenilen özelliklere görede fiyat artırılıyor. Gelelim bu iş fikrinin ülkemizdeki karşılığına, bizde de bu tarz prefabrik yapılar mevcut ama ya isteğe göre yapılıyor ya da belli standartlar dahilinde .

Kısaca bu işi profesyonel olarak tek bu kategoride yapana rastlamadık. Sadece Prefabrik Ofisler üzerine iş kurmak ve bu konuda gerek Kosgeb, gerekse de Melek yatrımcılardan da yatırım almak mümkün. Bazı işlerde çok fazla dallanıp budaklanmak doğru değil. Örneğin bu alanda bir iş kurma düşüncesi içinde olan insanların işe başladıktan sonra aynı kategorilerde farklı alanlara girmesini mantıklı karşılamıyoruz. Bir alanda markalaşmak daha mantıklı olabilir. Yeni nesil iş fikirlerinin bir
çoğu evden yapılan işlere doğru yöneliyor, bu yüzden tek alanda hatırda kalmak daha akıllıca olucaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here