Primus bayilik

Primus, kurulmasından bu yana geçen iki yıl gibi kısa bir süre sonunda başta Ankara, İzmir ve Bursa olmak üzere bazı illerden iş ortaklığı olarak adlandırılabilecek franchising başvuruları almaya başlamıştır. Primus, bu başvuruların İngilizce eğitiminden lisansüstü programına kadar danışmanlık sunduğu tüm alanlarda kendisine yönetim anlayışı ve profesyonelliği açısından duyulan güvenin sonucu olduğuna inanmaktadır. Primus, bugüne kadarki tüm başvuru sahiplerine ilgilerinden dolayı müteşekkirdir.


Ne var ki Primus, bazı kriterlere uymadığı sürece hiç bir kişi veya kuruluşla iş ortaklığına girmeyecektir. Primus, bu konuda en doğru aday olmadığı sürece herhangi bir kişi veya kuruluşla yapılacak iş ortaklığının maddi getirisi ne olursa olsun uzun soluklu ve istikrarlı olamayacağının bilincindedir.


Bu nedenle Primus, kendisi ile Istanbul dışında iş ortaklığı geliştirmek isteyen kişi ve kuruluşlar için bir takım özel kriterler ve iş ortaklığı yol haritası oluşturmuştur.


İlk aşamada iş ortaklığı amacıyla başvuruda bulunan kişi veya kuruluşların aşağıdaki formu doldurup Primus’a göndermesi gerekmektedir. Bu formun alınmasını takiben Primus, 48 saat içinde başvuru sahibine ilk yanıtı vermiş olacaktır. Daha sonraki aşamalarda ise karşılıklı görüşmeler, istihbarat ve başvurunun olumlu değerlendirilmesi durumunda ise resmi işlemler yer almaktadır.


Primus, doğru kişi veya kuruluşla olduğu sürece iş ortaklığına ve büyümeye inanmaktadır.


Primus bayilik başvuru formu için bu linke tıklayınız.


Etiketler : Primus bayilik, Primus bayiliği, Primus bayi, Primus bayilik şartları, Primus bayiliği nasıl alınır, Primus franchise, Primus franchising.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here