Prizlerden Sadece USB Kablosu İle Şarj İmkanı

Prizlerden Sadece USB Kablosu İle Şarj İmkanı 1

SnapPower adlı priz kapağı sayesinde tüm elektronik cihazlarınızı her hangi bir priz başlığı olmadan sadece USB kablosu ile şarj edebiliyorsunuz.

priz

SnapPower, elektronik cihazları daha kolay bir şekilde şarj etmeye yarayan bir priz kapağıdır. 2 hareketle monte edebilme ve her türlü elektornik cihazı, herhangi bir usb kablo başlığı bulunmadan şarj edebilme özelliğine sahiptir. Bu bağlamda, tabletler, telefonlar, dijital kameralar ve usb ile şarj olabilen her türlü cihazla çalışabilmektedir. Sadece bir kaç saniye içinde monte edilebileni herhangi bir alet takımına ya da işçiliğe ihtiyaç duymadan her türlü prize uygulanabilen cihaz özellikle kafe, restoran sahipleri tarafından çok tutuluyor. Mekan sahipleri, ürünün müşterilere sağladığı şarj imkanı sayesinde olumlu tepkiler aldıklarını belirtiyorlar.

priz-2 priz-3

Ürün, Kickstarter fon sitesinde hedeflediği 35 bin dolarlık hedefi neredeyse 20’ye katlamış ve yaklaşık 600 bin dolarlık fon elde etmiş durumda. Ön sipariş dönemi boyunca SnapPower’a 12 dolar karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Ürün Sayfası

1 YORUM

  1. Bu ön siparişten bahsediyorsunuz kickstarter sitesiyle ilgili olarak. Bir yazınızda da bu siteyle ürün nasıl satın alınır. Detaylı ve resimli açıklayabilirseniz çok memnun oluruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here