Procar Oto Yıkama Sektöründe Bayilikler Verecek

Procar Oto Yıkama Sektöründe Bayilikler Verecek
Procar Oto Yıkama

PROCAR: Firmamız 2006 Nisan ayından bu yana oto yıkama merkezleri, detaylı temizlik merkezleri, benzin istasyonları ve oto aksesuar merkezlerinde hizmet vermektedir.Merkez ofisimiz Bursa’ da olup kendi araçlarımız ve kendi pazarlama ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Procar Oto Yıkama
Procar Oto Yıkama

Karadeniz’ de ORDU merkezli depomuz 7 adet satış aracımız aracılığı ile geniş bir dağıtım ağı ile Türkiye’ nin 11 ilinde 58 bölgede ülkemizin en büyüğü olma iddaası ile hizmet vermektedir.Ayrıca pazarlama ve satış destek ekibimiz ile ürünlerin kullanımı ve yaşanabilecek olası sorunların çözümü için teknik servis hizmeti de vermekteyiz.

Kurulduğu günden bu yana sürekli kendisini geliştirmeye çalışan firmamız ürün gurubuna sürekli yeni ürünler katıp, müşteri memnuniyetini birinci sırada gören bir amaçla çalışmaktadır.Bu konuda oto yıkama merkezlerine ve benzin istasyonlarına gerekli olan yıkama makineleri, oto süpürgeleri, kompresörler, fırçasız sıvı ve köpüklü yıkama tankları vb. gibi makine aparatlarında satışı ve teminini kendisine görev edinen firmamız ticari partnerleri vasıtasıyla müşterilerine bu konuda da yardım etme çabasındadır.

2015 yılı itibariyle kendi bünyesinde ve franchise ile car care sektörüne yeni bir soluk katmak ve sektör deneyimleri bilgi birikimini iş ortalarına aktarmak için konsept içinde premium uygulama merkezleri açmaya başlamıştır. İş ortaklarımıza eğitim satış pazarlama reklam desteği vererek birlikte güçlü yarınlar inşa ediyoruz

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri

Avm ve alışveriş merkezleri toplu yaşam alanları yol üstü lokasyonlar min 100 m2 kullanım alanı ortalama 35-45 bin
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 4
Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri
Franchise Bayi Yetkilisi: CEYHAN ŞEN
Telefon numarası: 0224 211 12 47
Email: [email protected]
Web site: www.procar.gen.tr
Adres Bilgileri: Avrupa konseyi bulvarı yeni oto koop 104 sk no 11 Osmangazi Bursa

1 YORUM

  1. Ben is kurmak istiyorum ama param yok eger mumkunse banada bir iskurmam icin banada bifirsat vere bilirmisiniz ben duzceliyim adim ersoy çelik cok zordayim yardim ederseniz sevinirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here