Prontotour hem dünyayı gezin hemde para kazanın

Yurt dışı tur satışları yapan Prontotour, rehber yardımcısı olarak görevlendirilmek üzere, üniversite mezunu, en az bir yabancı dili çok iyi derecede konuşabilen, 18-30 yaş arası gençler arıyor.


Seyahat edip yeni yerler keşfederken para kazanmak isteyenler, özel seminer ve eğitimler sonrasında yapılacak yazılı ve sözlü sınavı kazanmaları halinde işe başlayabilecek.


Prontotour Pazarlama Müdürü Sarp Özkar, dünyayı gezmenin herkesi hayali olduğunu, üstüne bir de kazanmanın bu hayali daha keyifli kılacağını söyledi.


Kurban Bayramı tatilinde rekor satış hedeflediklerini, buna paralel olarak şirket hedeflerini büyütürken çalışan sayılarının da arttığını, ek istihdam fırsatları doğduğunu belirten Özkar, “Bünyemizde rehber yardımcısı olarak görevlendirilmek üzere üniversite mezunu, genç-dinamik, en az bir yabancı dili çok iyi derecede konuşabilen, gezmeyi seven, bir o kadar çalışma tutkunu, tatilcilerin seyahatlerini mükemmel kılabilmek için koşulsuz hizmet etmekten zevk alacak, 18-30 yaş arası gençler arıyoruz” dedi.


Başvuran adaylara özel seminer ve eğitimler verileceğini daha sonra yazılı-sözlü sınavlar yapılacağını bildiren Özkar, kazananların rehber yardımcısı olarak işe başlayacağını kaydetti.


Seyahat etme ve keşfetme tutkunu gençleri beklediklerini ifade eden Özkar, “Hem para kazanmak, hem de yeni yerler görmek isteyenler bize başvurabilir. Gelecekte yardımcılıktan terfi edip başarılı bir yurt dışı tur rehberi olma fırsatı da bulunuyor” diye konuştu.

4 YORUMLAR

  1. pardon ama ben bişeyi anlamadım 18-30 yaş arası üniversite mezunu gençler aranıyor demişler ama 18 yaşında üniversite mezunu biraz zor degil mi sorarım size :P

  2. iyi günler ,
    iş ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için ne yapmamız gerektiğini mail adrsime gönderir misiniz? ismail ışık 05543439609

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here