Psikodemi Eğitim Check–up için Uygulama Merkezi Yetkisi Veriyor

Psikodemi

PSİKODEMİ EĞİTİM CHECK – UP® İÇİN UYGULAMA MERKEZİ YETKİSİ

Kurumumuz tarafından geliştirilen ve yasal tüm hakları kurumumuzda olan Eğitim Check – Up® için Türkiye genelinde uygulama merkezi yetkisi vereceğimiz Psikolojik Danışmanlık Merkezleri , Etüt Merkezleri veya Danışmanlık Merkezleri arıyoruz. Herhangi bir bedel ödemeden sadece yetkilendirme koşullarına sahip olan merkezlere yetki verilecektir.Konu ile ilgili 0505 921 1000 no’lu telefondan yetkilimiz Namık DURAN ile temasa geçebilir ayrıca egitimcheck-up.com’dan bilgi alabilirsiniz.

Psikodemi

EĞİTİM CHECK- UP ® NEDİR

Eğitim Check –Up® okul çağındaki çocuklara uygulanan bir programdır. Program; içinde testlerden ve envanterlerden oluşan bir yapıdır. Ülkemizde daha önce uygulanmamış bir programdır. Program Eğitim Uzmanı , Psikolojik Danışman ve Psikologlar tarafından geliştirilmiş ,program içinde ki test ve envanterler bu uzmanlar tarafından belirlenmiştir.

Eğitim Check – Up® öğrenciler için bir kılavuzdur. Öğrencilerin akademik durumlarının dışında zeka , dikkat, algı, yetenek ,ders tutum ölçekleri, başarısızlık nedenleri, sınav kaygısı yaşayıp yaşamadıkları, alan yetenekleri, zeka tipi, öğrenme stili gibi alanlarda ki durumlarını tespit etmeye yarayan bir programdır. Eğitim Check – Up öğrencilerin doğru yönlendirilmelerini hedef almış bir programdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here