Puretta Çok Fonksiyonlu Diş Fırçası Sterilizatörü

  251

  Puretta Çok Fonksiyonlu Diş Fırçası Sterilizatörü Bakteri ve Mikropların% 99.9’unu öldürüyor. Kızılötesi akıllı ultraviyole ve çok fonksiyonlu olan sterilize diş fırçası istasyonu yatırım almaya hızlı başlayan işler arasında. 10 bin dolar fon isteğine rağmen kısa sürede 20 bin doları yakalayan iş fikri beraberinde bir çok farklı özelliği ile tanıtılmaya başlandı. 59, 118 ve 177 dolardan başlayan fiyatlar ile satışa çıkan ürün 2017 yılının Ekim ayında tüketiciler ile buluşacak.

  Puretta Çok Fonksiyonlu Diş Fırçasının bazı özellikleri

  Bakterileri öldürme özelliği : Tüm açılardan bakterileri öldüren Puretta U şeklinde tasarım kullanıyor. Ürün mor ötesi ışığı yansıtabiliyor ve gümüş bir yüzeyle kaplanan istasyonun içindeki tüm köşeleri her açıdan sterilize edebiliyor.

  Diş Fırçası Temizleme Seti

  Akıllı İstasyon özelliği : Puretta vücut hareketini algılayabilir ve vücut istasyonun 1 metrelik mesafede olduğunda sterilizasyon işlemini akıllıca erteleyebilir.

  Süper Sterilizasyon: Puretta, bakterileri anında öldürmek için 253.7 nm UV ışığını kullanır ve sevdiklerinize her gün temiz bir diş fırçası kullanma imkanı verir.

  Güç Tasarrufu: Gelişmiş güneş enerjisi teknolojisi, istasyonun her tür ışıkla (iç mekan aydınlatması dahil) şarj edilmesini sağlar.

  Kolay Kurulum: Puretta herhangi bir yüzey duvarına ya 3M bant (önceden takılmış) ya da çivi ya da vida ile kolaylıkla monte edilebilir.

  Güvenli: Puretta ile, diğer istasyonlar gibi harici kablolarla fişe gerek duymazsınız. Kabloların ortada olması çirkin olur ve suyun çevresinde potansiyel bir tehlikedir.

  Çoklu Temizlik İstasyonları: Puretta istasyonuna 4 diş fırçası, 3 diş fırçası paketi, dil kazıyıcı, bir tıraş makinesi ve bir diş macunu yerleştirebilirsiniz.

  Modern Tasarım: Puretta, banyo organizasyonunuzu hem temiz hem de düzenli tutacak harika, modern bir tasarıma sahiptir.

  Etkili: Bakterilerin yüzde 99.99’unu öldürebilir ve ürün iddialar üzerine test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

  Dayanıklı: Ürün kalın bir ABS plastik ile yapılmış olup, bu lastik kalıcıdır.

  Daha İyi Düzenlenmiş: Banyoyu temiz ve düzenli tutmak bir meydan okumadır. Şimdi Puretta ile temiz bir banyo, temiz diş fırçası, mutfak eşyaları ve huzur sağlamak için mükemmel diş fırçası istasyonunuz var.

  Puretta iş fikri için 5 kişilik bir ekip 2 yıldır çalışıyor ve kalıp masrafları gibi harcamalar için fon toplayan girişimciler hedeflerine kısa zamanda ulaşmanın sevincini yaşıyor. Projenin fon toplama süreci 26 gün daha sürecek ve tahmini olarak istediklerinin çok daha fazlasını yatırım olarak toplayabilecekler.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here