Px 500 Projeksiyonlu cep telefonu

Px 500

Cep telefonu üreticileri ve operatörleri arasındaki teknolojik rekabet giderek artıyor. 3 sim kartı aynı anda çalıştırabilen modellere sahip Türk markası TTN Mobile, projeksiyon özelliği olan cep telefonu geliştirdi.
Telefondan projeksiyon cihazı gibi duvara yansıyan görüntüler sayesinde her türlü yayını seyretmeye imkan sağlayan yeni model PX 500, yakında piyasaya sürülecek. İlk kez 7-12 Ekim 2008 tarihleri arasında düzenlenecek CeBIT Fuarı’nda görücüye çıkacak projeksiyonlu PX 500 modeli, MSN ve Java özelliklerini de destekliyor. 640X480 çözünürlüğe sahip PX 500’ün boyutları 115X48X23 mm, ağırlığı ise 132 gram. Yeni modelde TV’nin yanı sıra, resimli telefon defteri, kronometre, bas konuş, 2 megapiksel kamera, bluetooth özellikleri de bulunuyor. TTN Mobile Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Aydın, piyasaya sundukları yeni modellerle cep telefonu pazarından yüzde 10 pay almayı hedeflediklerini söyledi. Aydın, Türk tüketicisinin yabancı marka bağımlılığına son vermek istediklerini ifade etti.
Px500 özellikleri için tıklayın.

3 YORUMLAR

  1. ya bende almak istiyorum ama nerden bulcam hiç bi telefoncularda yok daha piyasada yok bunlar projeksiyonlu telefonlar. hem fiyatı nekadar ve tv yi projeksiyondan izleyebiliyormuyuz ??????????? lütfen cvb …

  2. bende ttn mobile kullanıyorum süper telefon m6 apayrı kullanışı var telefon almakta kararsız kişilere tek önerim ttn

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here