QualMeter Akıllı USB Fikri 87.205 Dolar Yatırım Aldı

QualMeter Akıllı USB Fikri 87.205 Dolar Yatırım Aldı
QualMeter

QualMeter Akıllı USB Fikri

QualMeter geliştirilmiş akıllı Usb’dir. QualMeter sayesinde akıllı telefonlarınız veya tabletleriniz için kullandığınız usb kablolarını test edebilirsiniz. Telefonculardan aldığınız yan sanayi olan kabloların ne kadar sağlıklı şarj edip etmediğini öğrenebilir veya orjinal bir kablo ile yan sanayi bir kabloyu ayırt etmenizde yardımcı olacaktır.

QualMeter
QualMeter

Günümüzde şarj kabloları yüzünden evlerde kısa devrelerden kaynaklı yangınlar çıkmaktadır aslında Intelliplus firmasının önüne geçmek istediği bu olay. Ayrıca bir diğer sorun ise cihazlarımızın yavaş şarj olması. Bu gerçekten çok can sıkıcı bir durumdur. Bunun tek sebebi ise kullandığınız adaptör veya şarj kablosudur.

Kullandığınız adaptör kaç Wat olursa olsun eğer kablonuz enerjiyi iyi bir şekilde iletemiyor ise cihazlarınız yavaş şarj olacaktır. Intelliplus firması kickstarter aracılığı ile geliştirmiş olduğu proje fon toplamayı başardı. Hedefledikleri yatırım alma miktarı oldukça cazip bir miktar 5.000 dolar. Yatırımcılar projeyi beğenmiş olacaklar ki 5.000 dolarlık talebe karşılık 87.205 dolar olarak karşılık vererek projenin gelişmesinde katkı sağlamak istemişler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here