QUARTZ Şişesi Milyon dolarlık yatırıma koşuyor

QUARTZ şişesi, kendisini ve içine koyduğunuz suyunu temizleyen tekrar kullanılabilir, şarj edilebilir, yalıtılmış bir su şişesi. QUARTZ, su ve şişeden biyolojik kirleticilerin % 99.9999’unu ortadan kaldırmak için UV-C ışıklı ışığı kullanıyor. Kickstarter sitesinde QUARTZ Şişesi isimli proje yatırım almaya yeni başladığı halde şimdiden 500 bin doları geçmiş durumda. Kısa sürede 5178 destekçiden yatırım alan iş fikri 59 dolardan başlayan fiyatlar ile sipariş alıyor.

QUARTZ Şişesi

Hepimiz daha fazla su içmek ve daha az plastik kullanmak istiyoruz, ancak mevcut yeniden kullanılabilir şişeler bu işi kolaylaştırmıyor. Suyu kendiliğinden temizleyen bir şişe fikri ile ister spor salonunda veya ofiste olun rahatlıkla su ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz.

QUARTZ Şişesi size, gittiğiniz her yere saf su almanıza ve tek bir şarjla tüm aileniz için yeterli suyu sterilize etme gücü veriyor. QUARTZ’daki UVC LED cipsleri daha küçük, daha enerji verimli, daha az toksiktir (cıva içermez) ve geleneksel Cıva tabanlı UV teknolojisine kıyasla daha ekonomiktir.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here