Raf’dan iş fikri üretmek

Fredrik Paulsen’in düşündüğü güzel bir raf tasarımı. Bu tasarım aklıma evde kullandığımız ve giderek çoğalan aletleri aklıma getiriyor.
Cep telefonları, tv-video-uydu kumandaları, anahtarlıklar, şarj aletleri ve sağa sola saçtığımız aletler gibi.Bazen yerlerini bile unuttuğumuz bu aletleri toplu bir yerde saklamak sizcede daha uygun olmazmı. Resimdeki tasarımı daha dekoratif ve kullanışlı hale getirerek seri üretmek ve satışa sunmak bence güzel bir iş fikri. Nede olsa her eve lazım:)
İkea’nın ürünlerini evde-yap tarzı satışa sunumuda dağıtım ve uygulama için bu üründe farklılık oluşturacak bir pazarlama yöntemi olabilir.

6 YORUMLAR

  1. bunu nasıl,ne şekilde,hangi ağaçı kullanarak yapabiliriz.yapılış şekli,nerden,nasıl başlanıyor.bu konularda bilgi verirseniz ben bu çalışmayı beğendim.lütfen bir katalog açıklamalı derin,detaylı bir bilgi lütfen.

  2. bunu nasıl temin edebilirim ilginç bir fikir yada nasıl yaptırabililrim ölçüler vs vs.saygılarımla

  3. bence güzel bi çalışma olmuş amma biraz daha esnetik olabilirdi die düşünüom ve bi şekilde içi görülür ama kırılmaz bi kapak olsa ..tabi şekil biraz deyişmek durumunda kalırdıve son olarak renk olarak tam bi gök kuşagı olabilecek bi yapı.saygılarımla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here