Rahatlama Pod’u İle 3 Dakikada Stresten Kurtulun

Rahatlama Pod'u İle 3 Dakikada Stresten Kurtulun

Kişisel Rahatlama Pod’u adlı ürün, stresli yaşama dur diyen yeni geliştirilmiş bir sistem.

pod

Stresli iş yaşamında insanlar rahatlamak ve stresten uzaklaşmak için ihtiyaç duydukları ortamları ve zamanı bulamazlar. Bu nedenle insanlar kimi zaman ihtiyaç duydukları performansı ve verimlilikleri göstermezler. Stresli bir insan dikkati dağılmış ve özensiz bir çalışma sergiler. Bu soruna dur demek için geliştirilmiş Personal Relaxtion Pod, yani kişisel rahatlama pod’u günlük 3 dakikalık kullanımla tüm stresi ortadan kaldırıyor.

İnsanlar hangi işi yaparlarsa yapsınlar mutlaka stres yaşarlar. Bu doğal bir olaydır ancak insanların aynı zamanda bu stresten kurtulmaları ve deşarj olmaları gerekmektedir. Aksi taktirde stresli bir insan, başarısız bir çalışmaya neden olabilir ya da iş arkadaşlarına ve ya çevrelerine karşı agresif bir tutum içine girebilirler.

Kişisel rahatlama pod’u gözleri ve kulakları kapatarak 3 dakikalık dinlenme sağlayan, kişiyi stresten uzaklaştırmak için tasarlanmış özel bir banttır. Bir nevi meditasyon olarak görülen bu 3 dakikalık seanslar, yapılan testler sonucunda oldukça başarılı sonuçlar vermiştir. Buna göre, astım, depresyon, kalp ritim bozuklukları, yüksek tansiyon, ağırlar ve uyku düzeni bozuklukları gibi rahatsızlıklar, bu yöntem sayesinde başarılı bir şekilde azaltılmış ya da tamamen ortadan kaldırılmıştır.

Pod içine yerleştirilmiş olan iç kulaklıklar sayesinde ürünle birlikte gelen özel meditasyon müzikleri 3 dakikalık dinlenme süresince dinlenebiliyor ve sürecin daha verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanabiliyor.

Ürünün satış fiyatı yaklaşık 20 dolar olarak belirlenmiş durumda ancak çeşitli toptan alım kampanyalarına göre farklı fiyatlar da bulunuyor. Ürün Sayfası

1 YORUM

 1. Göz çevrenizde oluşan şişlik, kızarıklık, ağrı ve yorgunluğa çare olan inanılmaz jeller.

  Migren ağrıları veya ateş düşürmek içinde kullanabilirsiniz.

  Gözlerinizin her zaman zinde kalmasını sağlayacak, yorgunluklarını alacak sıcak – soğuk göz terapi maskeleri
  İçerisindeki jel uzun süre ister sıcak, ister soğuk olarak ısısını tutabilir.

  Soğuk kullanım için maskeyi bir müddet buzlukta bekletiniz ve kullanıma hazır!

  Sıcak kullanım ise bir müddet sıcak su içerisinde bekletiniz ve kullanınız.
  http://istanbultoptansatismerkezi.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here