Realty-TR Gayrimenkul Franchise – Bayilik Veriyor

Gayrimenkul sektöründeMarmaris’ten önce dünyaya açılan REALTY – TR’ de hedef; Türkiye’nin her ilinde, yıl sonuna kadar toplam 100 franchise ofisi oluşturmak.

Dünya genelinde 27 ülkede, 31 franchise ofisine sahip Marmaris merkezli Realty-TR Gayrimenkul Yatırımları ve Danışmanlık Şirketi’nin sahibi başarılı genç iş adamı M.Fatih Elibol, hedefleme ve zamanlama organizasyonunun iyi yapılmasının, başarıyı getirdiğine dikkat çekti.

reality
reality

Katıldığı; İstanbul’da 18 -21 Eylül tarihlerinde yapılan Bayim Olurmusun Fuarı’nda, Türkiye genelinden 144 franchise ofisi talebi alan REALTY – TR’nin yıl sonuna kadar hedefi, gelmeye devam eden başvuruları da değerlendirerek, 81 ilde en az 100 franchise ofisi oluşturmak.

Realty-TR Gayrimenkul Yatırımları ve Danışmanlık; Türkiye, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Dominik Cumhuriyeti, Mısır, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İsrail, İtalya, Kazakistan, Rusya, İspanya, İsviçre, Tataristan, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri´nin içinde yer aldığı 27 ülkede 31 adet franchise ofisine sahip. Yurtdışında hizmet veren Realty-TR Gayrimenkul Yatırımları ve Danışmanlık franchise ofisleri, Türkiye ve diğer tüm destinasyonlardaki satılık ve kiralık tüm gayrimenkullerini pazarlıyor.

Realty-TR Bayilik Şartları ve Yatırım Tutarı
Sektör : Hizmetler
Ürün Hizmet Kapsamı : Gayrimenkul Danışmanlığı
Merkez Ülkesi : Türkiye
Kuruluş Yılı : 1996
Firmaya Ait İşletme Adedi : 1
Bayi/Franchise Adedi : 11
Sağladığı İstihdam : 250
İş Fırsatı : Franchise
Başlangıç Bedeli : 10.000 USD
Yatırım Bütçesi : 200 USD M2
Bütçe Aralığı : Kullanım Bedeli 1800 USD + Kdv
Ortalama Kâr Oranı . %80
Kârdan Alınan Pay : 0
Bayi/Franchise Hedefi : 250
Hedef Bölge : Tüm Türkiye ve KKTC
Yer Seçimi : KONUMLANDIRILACAK OLAN FRANCHİSE OFİSİNİN BULUNDUĞU BÖLGENİN ŞARTLARINA UYGUN EN MERKEZİ KONUM GİRİŞİMCİNİN ÖNERİLERİ DOĞRULTUSUNDA DEĞERLENDİRİLMEKTEDİR.

Personel Eğitimi : Var
Proje Eğitimi : Var
Pazarlama Eğitimi : Var
Diğer şartları ve avantajları sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

BAYİLİK DESTEKLERİ:
PERSONEL DESTEĞİ
EĞİTİM DESTEĞİ
PAZARLAMA DESTEĞİ
BÖLGE KORUMASI
YER SEÇİMİ
REKLAM DESTEĞİ

Realty
Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here