Realty-TR Gayrimenkul Franchise – Bayilik Veriyor

Reality

Realty-TR Ofis

Gayrimenkul sektöründe Marmaris’ten önce dünyaya açılan REALTY – TR’ de hedef; Türkiye’nin her ilinde, yıl sonuna kadar toplam 100 franchise ofisi oluşturmak.

Reality

Dünya genelinde 27 ülkede, 31 franchise ofisine sahip Marmaris merkezli Realty-TR Gayrimenkul Yatırımları ve Danışmanlık Şirketi’nin sahibi başarılı genç iş adamı M.Fatih Elibol, hedefleme ve zamanlama organizasyonunun iyi yapılmasının, başarıyı getirdiğine dikkat çekti.

Katıldığı; İstanbul’da 18 -21 Eylül tarihlerinde yapılan Bayim Olurmusun Fuarı’nda, Türkiye genelinden 144 franchise ofisi talebi alan REALTY – TR’nin yıl sonuna kadar hedefi, gelmeye devam eden başvuruları da değerlendirerek, 81 ilde en az 100 franchise ofisi oluşturmak.

Realty-TR Ofis

Realty-TR Gayrimenkul Yatırımları ve Danışmanlık; Türkiye, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Dominik Cumhuriyeti, Mısır, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İsrail, İtalya, Kazakistan, Rusya, İspanya, İsviçre, Tataristan, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri´nin içinde yer aldığı 27 ülkede 31 adet franchise ofisine sahip. Yurtdışında hizmet veren Realty-TR Gayrimenkul Yatırımları ve Danışmanlık franchise ofisleri, Türkiye ve diğer tüm destinasyonlardaki satılık ve kiralık tüm gayrimenkullerini pazarlıyor.

Realty-TR Bayilik Şartları ve Yatırım Tutarı
Sektör: Hizmetler
Ürün Hizmet Kapsamı: Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Genel Merkez: Londra
Kuruluş Yılı: 1996
Firmaya Ait İşletme Adedi: 0
Franchise Adedi: 11
Sağladığı İstihdam: 250
İş Fırsatı: Franchise

Franchise Yıllık Bedeli: 10.000 TL + KDV

Ofis Kurulum Bedeli: 200 USD/ M2

Sistem Kullanım Bedeli: 150 USD + KDV
Ortalama Kâr Oranı: %80
Kârdan Alınan Pay: 0
Franchise Ofis Hedefi: 250
Hedef Bölge: Bütün Dünya
Yer Seçimi: Franchise Adayının önerileri doğrultusunda, ofis lokasyonu seçenekleri Genel Merkez tarafından değerlendirilmektedir.

Personel Eğitimi: Var
Proje Eğitimi: Var
Pazarlama Eğitimi: Var

İletişim: Realty-TR, Folkart Towers Adalet Mah. Manas Bulvarı No:39 B Blok Kat:31 35580 Bayraklı-İZMİR
Çağrı Merkezi: +90 850 207 40 41
Mail: [email protected]
Web: www.realty.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here