Reha Medin Emlak bayiliği

Reha Medin Emlak Hizmetleri, titizlikle seçtiği temsilciliklerine en az maddi külfetle en fazla kazancı ve en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamayı, tüm temsilcilerinin kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet vermesi konusunda aynı standardı yakalaması için kapsamlı eğitim, bilişim ve hukuk desteği verir.

Firmamız ve temsilciliklerinin müşterilerimize verdiği hizmet gayrimenkul satış ve kiralama işlemi ile sınırlı kalmayıp, gayrimenkulün ihtiyaçları doğrultusunda kapsamlı bir rehberlik içerir.

Rakiplerinin aksine ofislerinin cirolarından pay talep etmez.

Temsilciliklerimizin bölgeleri, nüfus yoğunluğu ve iş potansiyeline göre belirlenir ve aynı bölgeye birden fazla temsilcilik açılmaz.

Açılan yeni temsilciliklerimize matbu evrakları, web sitesi ve buna ait tüm iletişim sistemleri kurulumu, afiş örnekleri ve ofislerin ihtiyacı olan tüm kurumsal kimlik taşıyan ürünleri başlangıçta ücretsiz olarak sağlanır.

Reha Medin Emlak Hizmetleri Genel Merkezi büyük projelerde aktif pazarlamaya girer ve yaptığı anlaşmalar neticesi pazarlama faaliyetlerini temsilcilikleriyle paylaşır.

Reha Medin Emlak Hizmetleri nin ana felsefesi paylaşıma dayanır. Temsilcilerimiz ortak işlerinden doğan kazancı kendi aralarında paylaşır.

Özgür ruhlu, girişimci, yüksek kazanç ve saygın bir kariyer hedefleyen donanımlı insanları Reha Medin ailesinde görmek istiyoruz. Reha Medin markamız çatısı altında emlak sektöründeki tecrübemizi, saygınlığımızı, ilişkilerimizi, teknik ve hukuki altyapımızı, profesyonelliğimizi, güvenilirliğimizi, kalitemizi, müşteri memnuniyetimizi veriyoruz, karşılığında işbirliğinizi, dinamizminizi, emeğinizi istiyoruz.

Neden Emlak Sektörü

Gayrimenkul sektörü, son yıllarda en fazla gelişen sektörlerin başında geliyor.
Gayrimenkul Türkiye’de ve Dünya’daki en belirgin yatırım araçlarından biridir.
Gayrimenkul sektörü, dinamik bir pazardır ve sürekli büyük fırsatlar yaratmaktadır.
Gayrimenkul, Maslow Temel İhtiyaçlar Hiyerarşisi açısından incelediğimizde, fizyolojik ihtiyaçların hemen ardından gelen barınma ihtiyacını karşılar. Bu da gayrimenkul sektörünün her zaman dinamik ve fırsatlarla dolu bir pazar olarak kalacağını gösterir.
Türkiye hızlı nüfus artışına sahip, dinamik nüfuslu bir ülkedir. Yani Türkiye gayrimenkul ihtiyacı sürekli yüksek olan bir ülkedir.

Reha Medin temsilcilerine ne verir

Reha Medin, sektöründe en köklü ve en saygın markalarından biridir.
Reha Medin, girişimcilere profesyonellik, güvenilirlik, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda en iyi hizmeti verebilmeleri için doğru eğitimi, teknolojik donanımı ve hukuki desteği sağlar.
Sektördeki tecrübeli ve saygın temsilcileri ile işbirliği olanağı sağlar.
Tecrübesi, referansları ve müşteri memnuniyeti ile oluşturduğu ilişkileri, temsilcileriyle buluşturur.

Reha Medin’i diğerlerinden ayıran nedir

Reha Medin alıcı odaklı çalışmayı ihmal etmez. Alıcının/kiracının, öncelikli ihtiyacı olan doğru gayrimenkul ile buluşturulmasının yanı sıra bulunan gayrimenkulün ihtiyaçlarını(alarm, sigorta, tesisat, boya vs.) karşılamak için en uygun ürünlerle buluşturulmasına aracılık eder. Bu sayede hem müşterini memnuniyetini hem de temsilci kazancını maksimize eder.
Reha Medin temsilcilerine büyük maddi külfetler yüklemez. Cirolarından pay almaz.
Reha Medin’in ana gelir kaynağı temsilcilik satışı veya marka kiralaması değildir.
Temsilcileri ile beraber gayrimenkul satışı, kiralaması, danışmalığı yaparak büyümeyi hedefler.Temsilcilerini iş ortakları olarak görür ve beraber iş yapar.
Reha Medin Emlak Hizmetleri, temsilcisinin kendi başına yaptığı işlerden pay istemez. Temsilcilere herhangi bir ciro ve pay zorunluluğu dayatmaz.
Reha Medin Emlak Hizmetleri, kendisine gelen talep veya portföyleri temsilcilerine yönlendirir ve sadece bu talep ve portföylerden pay alır.
Reha Medin Emlak Hizmetleri dileyen temsilci adaylarını tecrübe kazanma amacıyla pazarlamasını yürüttüğü projelerde görevlendirir ve kendi portföylerini oluşturana kadar kazanç imkanı sağlar.

Reha Medin ailesine katılarak, İstanbul ve Türkiye’nin en gözde yerlerinde bir ofis sahibi olmak için bizimle iletişime geçin, bölgeniz hazır bekliyoruz.

Reha Medin emlak bayilik başvuru formu.

Etiketler : Reha Medin Emlak bayilik, Reha Medin Emlak bayiliği, Reha Medin Emlak bayilik şartları, Reha Medin Emlak bayiliği nasıl alınır, Reha Medin Emlak bayi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here