REMOVU S1 GoPro’lar İçin Sabitleyici Fikri 400.000 Dolar Kazandırdı

REMOVU S1 GoPro'lar İçin Sabitleyici Fikri 400.000 Dolar Kazandırdı
REMOVU S1

REMOVU S1 GoPro’lar İçin Sabitleyici Fikri

Bir aktivite halindeyken rahatça video çekebilmek için tasarlanan bluetooth ve uzaktan kumanda ile desteklenmiş olan GoPro kameralar için tasarlanan dünyanın ilk yağmur geçirmez sabitleyicisi ile karşı karşıyayız. Removu S1 ismini alan iş fikri Gopro kullanıcıları için mükemmel bir ürün.

REMOVU S1
REMOVU S1

Bu ürün sayesinde kullanmış olduğunuz Gopro’yu istediğiniz her yere rahatlıkla sabitleyebilirsiniz. Sahip olduğu DC motorları ve döner sensörleri sayesinde profesyonel çekimler yapabilirsiniz. Kendine has benzersiz montaj yöntemleri ile muazzam görüntüler elde edebilirsiniz.

Removu S1’i uzaktan kumanda sayesinde kontrol edebilirsiniz böylelikle tek başınıza kendi videolarınızı ve fotoğraflarınızı da çekebilirsiniz. Uzaktan kumanda ise kameranın yönünü değiştirmek için özel olarak joystick ile donatılmıştır. Kuzey Kore Cumhuriyetin de geliştirilen bu ürün İndiegogo aracılığı ile yatırımcı kitlesine ulaşmayı başardı. İndiegogo sayesinde hedeflediği yatırımın yüzde 891 gibi büyük bir oranla geçerek 404.307 dolar yatırım toplamayı başardı.

İndiegogo Removu S1

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here