RETÜRK Emlak / Gayrimenkul Bayilik – Franchising Bilgileri

RETÜRK Emlak / Gayrimenkul Bayilik - Franchising Bilgileri
Retürk

Gayrimenkul Sektöründe RETÜRK Acentesi olmanın tam zamanı Retürk sektöre yepyeni bir sistem ve yöntem getirerek, emlak müşterilerinin beklentilerini uluslararası standartta karşılayacak bir franchising sistemi yarattı.
RETÜRK, dinamik, hızla büyüyen bu sektörde kurumsal olarak yer alabilen, gelişime, yeniliğe açık yöneticilik vasfına sahip girişimcilerle büyüyor. Her türlü teknolojik ve lojistik alt yapı ile desteklenen ofisler bölgelerinde ve projelerinde tercih edilen kurumların başında geliyor.

Retürk
Retürk

Hedefleri ve iş hayatından beklentileri yüksek olan bölge temsilcileri başarılarını ve iş kapasitelerini her geçen gün zirveye taşıyorlar. RETÜRK’te Bölge temsilcileri kısa sürede başarıyı yakalıyor ve yatırımlarını kazanca dönüştürüyorlar.

RETÜRK Franchising Sistemine Katılmak İçin 10 Nedeniniz Var

BÖLGE KORUMASI

Franchising sistemlerinde karşılaşılan en ciddi sorunun, birbirine çok yakın farklı acentelikler verilmesi olduğunu düşünüyoruz. RETÜRK sisteminde her temsilciliğin bölgesi koruma altındadır.

BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

RETÜRK acentesi sahibi ve ortakları, belirlenmiş bölge sınırları içerisinde emlak ve gayrimenkul danışmanlığı işini yapmanın yanı sıra RETÜRK temsilcilikleri oluşturma hakkına da sahip olabilirler. Bu hak RETÜRK Bölge Müdürleri’ne güç ve getiri sağlamaktadır.

TEORİK VE PRATİK EĞİTİM

RETÜRK Genel Müdürlük, RETÜRK temsilciliklerine eğitim desteği ve danışmanlık sağlamaktadır.Tüm RETÜRK acente sahipleri ve gayrimenkul danışmanları 40 saat süreyle teorik,yine 40 saat süreyle pratik eğitime tabi tutulurlar . Eğitimin ardından acente sahipleri ve gayrimenkul danışmanlarına RETÜRK sertifikası verilir.

TEKNOLOJİ DESTEĞİ

RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık kurumsal yayınını www.returk.com.tr sitesi üzerinden yapmaktadır. Sitenin ardında RETÜRK acentelerinin kullanımına açık bir emlak yazılımı bulunmaktadır.Dinamik bir program olan RETÜRK emlak yazılımı acentelerin talepleri doğrultusunda özel olarak geliştirilebilmektedir.

HUKUK DESTEĞİ

RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık’ın 14 yıllık deneyimiyle hazırlanan tüm hukuki dokümanlar RETÜRK acentelerine teslim edilmektedir.RETÜRK acenteleri, müşterileri ile yaptığı her türlü işlemi sözleşmeler aracılığıyla belgelendirdiği takdirde kendini hukuken de korumaktadır.

KURUMSAL KİMLİK

Çağımızda kurumların ayakta kalabilmesinin ön koşulu markalaşma ve kurumsal üst yapıya kavuşmasıdır.RETÜRK Kurumsal Yapısı, tüm kurumsal kimlik kılavuzları eşliğinde acentelerine sunulmaktadır.

ISO BELGELİ HİZMET

RETÜRK’ ün tüm temsilcilikleri müşterilerine ISO 9001.2000 standartlarında hizmet sunarlar.

ÖZEL PROJE DANIŞMANLIĞI

RETÜRK Genel Müdürlük içerisinde yapılandırılmış Özel Projeler Birimi Müdürlüğü acentelerinin yüksek cirolu projelerine ücretsiz teknik danışmanlık sağlamaktadır.

STRATEJİK ORTAKLIKLAR

RETÜRK acenteleri ve dolayısıyla acentelerin müşterileri,RETÜRK Genel Müdürlük ve finansal kuruluşlar, sigorta kurumları, nakliye kurumları ve kira sigortası kuruluşları arasında imzalanan protokoller sayesinde kredi, sigorta, taşıma kolaylıklarından faydalanırlar.

TÜRKİYE’NİN MARKASI

RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık yüzde 100 Türkiye’nin Markasıdır.RETÜRK markasının bu özelliği acentelere emlakçılık sektöründe Türkiye şartlarına göre davranma esnekliği kazandırmaktadır. RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık Genel Müdürlüğü’nün ana hedefi, RETÜRK’ün tüm dünyada emlak sektöründe ” güvenilir, deneyimli ve güçlü ” bir marka olarak bilinirliğini sağlamaktır.

Tel : 0216 545 81 81
E-posta : returk@returk.com.tr

Başvuru formu için www.returk.com.tr adresini ziyaret ediniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here