Revolights Bisiklet Işıklandırma Sistemi

31

Dünyanın en gelişmiş, bisiklet ışıklandırma sistemi olan Revolights’ı kullanan bisikletçiler, trafikte farkındalığı artırıyor.

revo

Revolights, bisikletlerin lastiklerine monte edilen bir LED ışık sistemi. Bu sistem sayesinde bisikletçilerin 360 derecelik açıyla yani her yerden görülmeleri sağlanıyor. Özellikle gece bisikletleriyle seyahat eden kullanıcılar için tasarlanmış ışık sistemi, trafikte bisikletlerin fark edilmesini sağlıyor ve kazaları önlüyor.

Bisikelt jantı üzerine kolayca yerleştirilebilen bir düzenek ve ufak bir aparat sayesinde bisikletiniz bu şık ve akıllı cihaza sahip olabiliyor. Cihazda ayrıca bluetooth bağlantı özelliği bulunuyor.
skieo

Revolights’e sahip bisikletler dönüş sinyalleri, sürüş izleme ve takip, hava alarmları, batarya durumu, otomatik açılıp kapanma, uzaktan kumanda gibi özelliklere de sahip oluyor. Sürüş izleme ve takip sistemi sayesinde, kat edilen mesafeler ölçülebilirken bu mesafelerin ne sürede kat edildiği de öğrenilebiliyor.

Bisikletçiler için olmazsa olmaz bir cihaz olan Revolights, Indiegogo üzerinden tanıtılıyor ve satılıyor. Ürünün satış fiyatı 150 dolar. Firma ise şu ana kadar yaklaşık 40 bin dolarlık fon elde etmeyi başardı. Firmanın hedefi ise 26 bin dolarlık bir fon elde etmekti. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here