Roccbox Taşınabilir Pizza Fırını Milyon Dolar Yatırımı Yakalayabilir

Roccbox Taşınabilir Pizza Fırını Milyon Dolar Yatırımı Yakalayabilir

Roccbox Taşınabilir Pizza Fırını

Bir İtalyan lezzeti olan pizza neredeyse tüm dünyaca beğenilen bir yiyecektir. Günümüz de bütün pizza şirketleri çok büyük gelirler elde etmektedir. Bunun sebebi ise pizzanın insanlar tarafından çok beğenilmesi ve arzulanmasıdır. Kimi kişiler de pizza bağımlılık bile yapabiliyor. Ancak her güzel şeyin kötü bir tarafı olduğunu unutmayalım. Bilindiği gibi obezite gibi hastalıkların ortaya çıkmasına sebep oluyor. Pizzanın iyi ve kötü taraflarından yeterince bahsettiğimize göre artık yeni tanıtacağımız ürüne gelebiliriz.

pizzaa
Roccbox

Roccbox isimli ürün İngiltere’de ortaya çıktı. Roccbox hem gaz ile hem de odun ateşi ile pişirme olanağı sunuyor. En büyük özelliği taşınabilir olması olan Roccbox isimli ürün kendi özelliklerine göre çok cazip bir fiyat ile piyasaya adım atmayı planlıyor.

Tabii ki bu bir şirket politikası olabilir. Ürünün tanıtımı için de yapılıyor olabilir. Gayet rahat bir kullanıma sahip olan Rockbox tam 500 santigrat dereceye kadar ısı üretebiliyor. Yani pizzaların tam kıvamında pişmesini sağlayabilecek bir fırın bu sebep ile onun küçüklüğüne aldanmayın.

Tom Gozney isimli girişimci tarafından geliştirilen Roccbox indiegogo yatırımcıları ile buluşarak projeye fon toplamayı amaçlıyor. Tom Gozney’in alt limit olarak belirlediği fon tutarı 100.000 dolar. Bu alt limiti fazlasıyla aşan proje 681.000 dolar fon toplamayı başardı. Roccbox Fikrinin fon toplamak için 24 günü daha var bu da demek ki milyon doları geçen bir yatırım alabilirler.

Güncelleme : Fikir toplamda 1.235.000 dolar yatırım alarak hayata geçiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here