Romeron Parfüm Bayilikler Veriyor

Romeron Parfüm Bayilik

Bayilik
Romeron-Bayilik

2004 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren firmamız ağırlıklı olarak Erkek ve Bayan parfümleri üzerinde Çalışmaktadır.2009 yılında piyasa Şartlarına uygun şekilde perakende Sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. 2004 – 2009 yılları arasında Toptan litrelik olarak sıvı Kozmetik Malzemesi üreten firmamız dünyanın Önde gelen parfüm ve kozmetik firmalarına üretim yapmış ve halen yapmaya devam etmektedir. Firmamızın genel misyonu Olan müşteri memnuniyeti sayesinde 8 senede geniş kitlelere yayılmıştır. Dünyanın çeşitli ülkelerinde gerek ROMERON markası adı altında gerekse diğer Markalar adı altında satılmakta olan parfümlerimiz tamamen doğal ürünlerden oluşmakta olup dünya sağlık örgütü (WHO) ve dünya kozmetik Üreticileri birliği standartlarında üretim yapmaktadır.

Ortaklaşa olarak satış yaptığımız firmaların İsteklerine ve sektörün ihityaçlarına Göre geliştirdiğimiz ARGE Çalışmalarımız neticesinde özellikle Piyasa koşullarına uygun Ve görselliği ile dikkatleri Üzerine çeken tasarımlar geliştirilmiş, söz konusu tasarımlar başarı ile satışa sunulmuştur. Romeron kozmetik tarafından üretilen esans veya parfümler için ayrı ayrı analiz sertifikası çıkarılmaktadır,dünya kozmetik ve sağlık Örgütlerinin belirlemiş olduğu standartların belirtilmesi için hazırlanan sertifikalar romeron kozmetiğin izin belgeleri kapsamında düzenlenmektedir.

Romeron Parfüm Bayilik Bilgileri

Bayilik Kategorisi : KOZMETİK
Kuruluş Yılı : 2004
Bayi Sayısı : 15

Bayilik Şartları : Giriş ücreti talep etmemekle birlikte satın alacağınız ilk ürünler için %50 si peşin diğer %50 ise ürün teslimattından sonra yapılabilecektir.(ödeme kredi kartı ile de gerçekleşebilecektir)

Bayilik Destekleri :

  • Mağazanın tüm iç ve dış dekorasyonu
  • Ürün raf ve standları
  • Mağaza içi mobilya
  • Tabela
  • ücretsiz dağıtılmak üzere kalem parfümler ve el broşürü

Bayilik Yatırım Maliyeti : 10,00 tl-20,00 tl

Yetkili Kişi : A.Oktay KARABAĞ
Adres Bilgileri : [Adres]
Telefon : 0546 242 60 11
Web sitesi : www.romeronn.com
E-Mail : okarabag@romeronparfum.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here