Romma Dondurma 2010 bayilik şartları

2018 Güncelleme – Firma hakkına bilgi bulunamadığı için kapanan bayilikler kategorisine eklenmiştir.

Bayilik paketinin içeriği: Kiosklarda dondurma konsepti. Lokasyon seçimi konusunda danışma hizmeti, personel ve ürün eğitimi, reklam desteği sağlanıyor.

Uygun yer: AVM veya ana caddeler üzerinde bulunan, yaya trafiğinin yoğun olduğu ürünlerin tüketimine uygun lokasyondaki mekanlar.
Bayilik verilecek şehirler: Türkiye geneli.
Bayilerde aranan nitelikler: İşine zaman ayırabilecek girişimciler.
Yatırım maliyeti: Lokasyon ve konsept özelliklerine bağlı olarak, 30 bin ile 60 bin lira arasında değişiyor. Ciro hedefi: Lokasyon özelliklerine göre, aylık 20 bin ile 60 bin lira arasında değişiyor.
Kar marjı: Tüm sabit giderler ( kira, personel, enerji, su gibi) ve hammadde maliyeti çıktıktan sonra yüzde 50 ile yüzde 80 arasında değişiyor.
Başvuru için: info@romma.com.tr ya da 0232 671 50 25

2 YORUMLAR

  1. ben afyondan tamer orhan aslen niğdeliyim ama 16 yıldır afyonda ikametkah ediyorum ve niğdede yanılmıyorsam sizin romma dondurma bayisi var orda yedim ve çok hoşuma gitti afyondada böyle bir yer neden olmasın diye düşünüyorum 14 yıldırda pazarlama sektörünün içindeyim eger şayet böyle bişey düşünür seniz iltibata girersek sevinirim 0535 2448476 başarılar dilerim

  2. Sira ile dizilmis is firsatlari. Ürünler ayni, isimler farkli olunca hicte dikkat cekmiyor. Birde su AVM’ler yokmu, sanki Askeri karnizon. Hersey kisitli ve bir giren girdigine pisman cikmak icin yol ariyor. Yalniz dondurma dalinda degil benzerlik, ürünler ayni, isimler farkli. Bir AVM yöneticisinin dedigi gibi, AVM’lere gelenler alt tabaka ile orta tabaka ve hep ayni kisiler ve yedikleride gene ayni ürünler. Degisik bir ürün gördüklerinde uzayli gibi bakarlar demisti bu AVM yöneticisi. Is yapanin, kilic kusananin demis atalarimiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here