Rulomatik bayileri 2 TL ile gelen Yüksek Kazançlar elde ediyor.

Rulomatik bayileri kazanmaya devam ediyor.

Ulusal ve uluslar arası patent haklarını alarak ürettiği tek kullanımlık araç kurulama havlusu otomatik satış makinelerinin satışını sadece yetkili bayilerine yapan Rulomatik bugün Türkiye’nin dört bir köşesinde yer almaya başlamıştır. Araçlarını yıkayan bireylerin hayatını daha pratik kılan Rulomatik firmasının bayileri ,özellikle benzinliklerde bulunan madeni para ile çalışan köpüklü yıkama, basınçlı su durulama otomatlarının yanına konuşlandırıyor.Bu sayede araçlarını yıkayanlar kurulama bezini 2 TL madeni para karşılığında Rulomatik otomatından alabiliyor.

Rulomatik araç kurulama havlusu otomatları hem konuşlandığı benzinliğe hemde Rulomatik bayisine yüksek kazanç imkanı sunuyor. Akaryakıt litre satış fiyatları devlet tarafından sınırlandırma gelmesi benzinliklerin hizmet kalitesini arttırmaya itti bu yüzden bütün akaryakıt satışı yapan benzinliklerin müşterisini tutmak, devamlı kılmak için madeni para ile çalışan köpüklü yıkama, su ile durulama, oto süpürge makinelerinin de içinde bulunduğu tesis içinde yerler bırakmaktadır.

Rulomatik firması ürettiği ürünleri sadece yetkili bayilerine satışını yaptığı için bayinin tahsis alanı içerisinde bulunan bütün benzinlikler, oto yıkama sahipleri, self- servis yıkama alanları yetkilileri vb. Rulomatik bayisinden otomat makineleri ve ürünleri almaktadır.

Detaylı bilgi için Rulomatik firmasını 0850 650 11 11 Pbx arayabilir yada www.rulomatik.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here