Rulomatik kazancı yüksek bayilik veren firmalar arasında yer alıyor

Sizler için kazancı yüksek bayilik veren firmalar arasında yer alan Rulomatik firmasını araştırdık ve sahip olduğumuz bilgileri paylaşım sağlıyoruz;

 

Rulomatik Nedir?

Yatırım yapacağınız sektörü yakından tanımak, iş konusundaki ilerleyişinizin kat kat daha hızlı olması açısından büyük önem taşımaktadır.

“Rulomatik Nedir?” sorusunun cevabına bakacak olursak, özellikle benzin istasyonlarında veya araç yıkama noktalarında olan basınçlı ve köpüklü araç yıkama makinelerinin yanlarına konuşlandırılacak olan, araç kurulama havlusu veren otomatik satış makinesidir.

2 TL karşılığında madeni para veya istenirse jeton ile çalışan Rulomatik otomatik satış makineleri, araç sahiplerine oldukça kaliteli ve memnun edici Mikrofiber tabanlı araç kurulama havlusu vermektedir.

Rulomatik ülkemizde PCT aracılığıyla uluslararası düzeyde patent hakkı ve CE ile ISO9001 belgelerine sahip, ilk ve tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makineleri üreticisidir.

2010 yılında Bursa merkezli AR-GE çalışmalarını yürüterek nihayetinde 2.200 m2’yi aşan üretim tesisinde, otomatik satış makineleri üretimine başlamıştır.

Rulomatik firmasının hitap ettiği pazarına bakıldığında, Bireylerin madeni para karşılığında araçlarını köpüklü yıkamayı, basınçlı su ile duruladıklarını görmekteyiz, yıkanan araçların silme, kurulama işlemi yapılmadığında temiz olmadığını bilinmesi bir kenara özellikle araç yıkaması yapılan noktalarda sondaj suyunun kullanılması su lekelerinin kalmasına sebebiyet veriyor. Rulomatik sayesinde araç kurulama işleminin 3-5 dakika içerisinde yapılabildiğine ayrıca Rulomatik otomatik satış makinelerinden satışı yapılan özel olarak ürettiği araç kurulama havlusunun içinde parlatıcı jel sayesinde aracı silerken kuruladığı ve cilalanmış gibi parlatması Rulomatik firmasının pazarda hızlı şekilde yer aldığına şahit oluyoruz.

%100 yerli sermaye ile kurulan Rulomatik, bayilik fırsatları ile her geçen gün tüm dünya üzerinde hızla yayılmaya devam etmektedir. Benzin istasyonları ya da yıkama noktalarına kurulumu rahatlıkla yapılan Rulomatik sayesinde 7 gün 24 saat hiçbir personel ihtiyacı duymadan bol kazanç sağlayan bu iş fikrini sizlerde il ya da bölgenizde bayilik alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizde bayilik imkânı sunan firmalar gibi Rulomatik firması da bayilik imkânlarını sizlere sunar iken bazı şartlar aramaktadır. Bunlar ise genel anlamda özetlenecek olursa, aşağıdaki gibidir.

  • Bayilik başvurusu yapacak olan girişimcinin adına düzenlenen bir vergi levhasının olması aranan ilk şartlardan biridir. Ancak, böyle bir durum söz konusu olmaması halinde, bayiliğe uygun görülen girişimci adayının, vergi levhasını sonradan da almasında herhangi bir mahsur gözükmemektedir.
  • Başvuru yapacak olan girişimcinin daha önceki şahsi ve ticari hayatında yüz kızartıcı herhangi bir suça karışmış olmaması gerekmektedir. Gerekli görülmesi durumunda adli sicil kayıtları istenebilir.
  • İl ya da bölge bayilikleri üzerinden alım sağlanmaktadır. Bulunmuş olduğunuz coğrafi il ya da bölge üzerinden genel merkezin belirlemiş olduğu minimum adetli Rulomatik Otomatik Satış Makinesi ve Araç Kurulama Havlusu alınması gerekmektedir.

 

60 adeti aşkın bayisinin KOSGEB desteği (50 Bin TL Hibe, 100 Bin TL İki yıl kredi) kullanması Rulomatik firması KOSGEB desteği kullanmak isteyen yatırımcıların/girişimcilere kolaylık sağlamak adına hazır iş planı sunuyor.

Sizler adına araştırma yaparken en büyük avantajın Rulomatik firmasının tekli yada adetli satışı bulunmadığı sadece yetkili kıldığı il yada bölge bayisine verdiği bilgisi çok memnun edici.

Türkiye’nin Her Yerinden
444 3 869 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.
www.rulomatik.com.tr 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here