Saat&Saat Fossil ile hazırgiyime giriyor

Saat&Saat’in sahibi Ramazan Kaya, distribütörlüğünü yaptığı Fossil markasının hazırgiyim ve aksesuarını da Türkiye’ye getiriyor. Kaya, Fossil’i mağazalaştıracak.


Bugüne kadar Guess, Michael Kors, Armani, Burberry, DKNY, Cerruti gibi saat markalarının distribütörlüğünü yapan Saat&Saat’in Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya, hazırgiyim ve aksesuar işine giriyor. Saatte temsilciliğini yaptığı Fossil markasının aksesuar ve hazırgiyimini de Türkiye’ye getirmeye hazırlanan Kaya, markanın ürünlerini hem yeni açacağı mağazalarda hem de çok katlı mağazalar ve kiosklar aracılığıyla da satışa sunacak.


KARAR VERMEK KOLAY OLMADI
Daha önce sadece saat satışı yaptıklarını belirten Kaya, “Fossil ile hazırgiyim ve aksesuara da adım atmış olacağız. İki alan da bizim için farklı birer operasyondu, o yüzden karar vermek kolay olmadı. Bir aksilik olmazsa mart ayı sonuna kadar markayla el sıkışmış oluruz” dedi. Kaya, tıpkı saatte olduğu gibi bu alandaki etkinliklerini de artırmayı planladıklarını belirtti.


2000 yılında ilk jean’i üretti
1984 yılında kurulan; tasarım, geliştirme, pazarlama ve dağıtım alanlarında faaliyet gösteriyor. 1990’lı yılların başında aksesuara da giren marka, el çantası, kemer, güneş gözlüğü gibi ürünleri Fossil ve Relic markalarıyla pazara sundu. 2000 yılında ise genç müşterileri için Fossil marka jeanlerini vitrine çıkardı. Asya Pasifik, Avrupa, Güney ve Orta Amerika, Birleşik Krallık, Kanada, Meksika ve Ortadoğu’da olmak üzere 90’ı aşan ülkede kendi mağazaları ve distribütörler aracılığıyla ürünlerini satan firma, cruise gemilerde ise kiosklar aracılığıyla satış gerçekleştiriyor.Sabah

1 YORUM

  1. Büyük Başarıların Sahipleri Küçük Işleri Titizlikle Yapabilme Sabrını Gösteren Kişilerdir.Yeni atılımlarınız da başarılarınızın daim olması dileğiyle…

    Saygılarımla
    Çiğdem Özdemir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here