Sabuncuoğlu Kimya Ek Gelir Arayanlara Bayilik Verecek

Bayilik Kategorisi : Kimya – Temizlik Ürünleri – oto bakım ürünleri – konsantre ve biyolojik temizlik ürünleri
Firma İsmi : SABUNCUOĞLU KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

sabuncuogluFirma Tanıtımı : SABUNCUOĞLU KİMYA Temizlik Ürünleri İmalatının yanısıra, Organik Kimya alanındada uzmanlaşarak, bu alanlarda yeni çalışmalar yürüten AR&GE odaklı bir kuruluştur. Belirli alan ve sektörlere yönelik özel ürünlerde üreten, Sabuncuoğlu Kimya, yenilenebilir ve sürdürülebilir hammaddelere dayalı, biyolojik parçalanabilirlikleri yüksek, doğa dostu ürünler üretmeye özen göstermektedir.

”NE YAPARSAN EN İYİSİNİ YAP” felsefesi ile çalışmalar yürüten, Sabuncuoğlu Kimya; Kendi Labaratuvarında geliştirdiği ve kendi kategorilerinde en iyi olma yolundaki Markalar ile Türk Kimya Sektörünün Parlayan bir yıldızdır.

Doğal ve yenilenebilir hammeddelere Dayalı temizlik ürünleri üretimi konusunda AR&GE çalışmaları da yürüten Sabuncuoğlu Kimya, bu bazda alternatif ürünler üretme ve ürün geliştirme çalışmalarına İzmir Buca da bulunan tesislerinde devam etmektedir. 2013 yılında İTOB Organize Sanayi Bölgesinde İnşaatı devam eden yeni fabrika binasına geçiş planlanmaktadır.

Bayilik Şartları : HİÇ BİR ÖN KOŞUL YA DA ŞART ARANMAMAKTADIR. 7 DEN 70 E BAY BAYAN TÜM MESLEK GRUPLARINA, EMEKLİLERE, EK GELİR ARAYANLARA BÖLGE KORUMALI BAYİLİK VERİLECEKTİR. TEK DEĞERLENDİRME KRİTERİ SATIŞ HACMİ OLACAKTIR.

Bayilik Destekleri : BÖLGE KORUMASI / KATALOG
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : KLASİK TİCARET MANTIĞIYLA YENİ VE ÖZGÜN BİR BAYİLİK SİSTEMİ OLUŞTURDUK. BAŞLANGIÇ İÇİN İHTİYAÇ DUYACAĞINIZ TEK SERMAYE BİZDEN ÜRÜN ALMAK İÇİN İHTİYACINIZ OLAN SERMAYEDİR. HERHANGİ BİR MARKA BEDELİ, DEPOZİTO, BAYİLİK ÜCRETİ İSTENMEYECEKTİR. KAR MARJINIZI KENDİNİZ BELİRLEYEBİLECEKSİNİZ, BİZİM ÖNERİMİZ BAŞLANGIÇ İÇİN %30 DUR.

Bayilik için ek şartlar : HİÇ BİR EK ŞART YOKTUR.
Adres: Aydın Hatboyu Cad.722/4 Sk. No:1 BUCA/ İZMİR
Şehir: İZMİR
İlgili Kişi : KUTLU BİÇER
E-posta : kutlubicer@sabuncuoglu.com.tr
Web Sitesi : www.sabuncuoglu.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here