Saçak Döner Bayilik ve Franchise Bilgileri

Saçak Döner Bayilik

Saçak Döner
Saçak Döner

Samsun’a ait bir lezzet markası yaratmak maksadı ile yola çıkılan ve Samsun’un en bilinen noktasında faaliyetine başlayan Saçak Döner Katırcıoğlu Group bünyesinde hizmet vermektedir. Önce Lezzet, Önce Kalite Sloganı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bugün Samsun’da Marka Haline gelen ve herkes tarafından bilinen Saçak Döner müşterilerine nezih bir mekanda eşsiz lezzetleri tatma fırsatını sunmaktadır.

Kaliteden ödün vermeden en kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanan ürünlerimizin hijyenik ortamlarda müşterileri ile buluşturan Saçak Döner bu hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Üretimini gerçekleştirdiği tüm ürünlerin malzemelerini doğal ortamlarından, herhangi bir müdahale görmemiş malzemelerden temin eden Saçak Döner, üretim, paketlemeye, nakliye ve servis aşamalarında aynı hassasiyet ile hareket etmektedir.

Saçak Döner Bayilik Bilgileri

2013 yılında şubeleşme ve franchise dağıtımlarını hedefleyen saçak döner bu sayede Saçak Döner Markasını tüm yurtgeneline ve yurtdışına taşıma arzusundadır.

Saçak Döner olarak gerek yurtiçi gerekse yurtdışında bizleri temsil edebilecek değerli işletmeciler ile sahip olduğumuz lezzetlerin tüm yemek severlerin temiz, modern ortamlarda kolayca ulaşabilmesi amacı ile Bayilik / Franchising verilmektedir.

Ulusal ve Uluslar arası çapta Lezzet Marka’sı olmayı kendine ilk hedef olarak belirleyen Saçak Döner ® bu amaçla kendisinden talep edilecek Franchising başvurularını kendi kriterleri ile inceleyip başvurulara geri dönecektir.

Saçak Döner Bayilik İletişim

Adres : Bedirhan Cad. Mollafenari Sokak. Şeref Han Kat -3
No : 13 Çemberlitaş / Eminönü / İstanbul
Telefon : 0 212 522 77 40

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here