Sağlığınızı Kontrol Eden Akıllı Gözlük

Sağlığınızı Kontrol Eden Akıllı Gözlük

Jin Meme adlı akıllı gözlükler, akıllı cihazların özelliklerine sahip olmasına rağmen oldukça iyi bir tasarıma sahipler.

jinsmeme

Japon bir firma olan Jin Meme gözlükleri, teknolojik özelliklere sahip olmasına rağmen, klasik gözlüklerin tasarımlarına sahip. Sağdelik ve estetiği bir araya getiren firma, bu özellikler sayesinde Japonya’da oldukça ilgi görüyor. Sahip olduğu akıllı teknolojileri saklayan ürün modern tasarımlardan hoşlanmayan insanlar için tasarlanmış modern bir gözlük.

Sahip olduğu sensörler sayesinde sağlık durumunuzu sürekli olarak takip eden ve akıllı cihazınıza bildirim yollayan gözlük gözleri ve göz kırpma sıklıklarını izliyor. Yorgunluğu ve kötü oturuş ve duruş şekillerini anında algılayan gözlük kullanıcısına bildirimler yollayarak dinlenmesi ya da daha dik ve doğru oturması konusunda uyarıyor. Ayrıca ürünün ayarlarından, yakılan kalori, kat edilen mesafe, enerji durumu gibi bilgiler tutulabiliyor.

Cihaz iPhone ve Android cihazlarla rahatlıkla bağlantı kurabiliyor ve bu yolla kullanıcısıyla her an iletişimde oluyor. Ürünün Amerika’da da piyasaya sürüleceği ve çıkış tarihinin Haziran 2015 olacağı açıklandı.

Ürün Web Sitesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here