Sahte Pencere İle Güneş Işığı Evinizde

Güneş girmeyen eve doktor girer ya da tam tersi güneş giren eve doktor girmez derler. CoeLux ile güneş ışığı istediğiniz an evinizde.

coelux

Sağlıklı bir yaşam için güneş ışığı şart. Ancak bazen mimari dizaynlar yüzünden bazen de inşaat planları yüzünden her mekana istenilen büyüklükte pencere koyulamıyor. Koyulsa bile bazen güneş ışığını yeterli şekilde alabilecek açı bulunamıyor.

CoeLux adlı bu ürün, evinizin tavanına rahatlıkla monte edilerek ister tropikal bir iklimin güneşini, ister akdeniz, ister kuzeylerin güneşini evinize getirebiliyorsunuz.

İtalyan merkezli CoeLux komplex bir optik taklit yeteneği ile güneş ışınlarını evinize getiriyor. LED ışık sistemlerini kullanan ürün özel mavi bir cam panele monte ediliyor.

3 Farklı modeli bulunan ürün CoeLux60, CoeLux45 ve CoeLux30 olmak üzere satılıyor. Her bir model kendi güneş ışığı açısını isminde barındırıyor. Örneğin CoeLux45, güneş ışığını 45 derecelik açıyla evinize getiriyor.

coelux2

Ürün ayrıca yeraltı ortamlarında da rahatlıkla kullanılabiliyor. Metrolar, sığınaklar, madenler ve bunun gibi aklınıza gelebilecek her yerde kullanılabilir.

Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here