Sampi Pide Güncel Bayilik Bilgileri

Sampi Pide

Konu Başlıklarına Göz Atın

Sampi Pide bayilik

Sampi 23 şubesi ile hizmet veren ve 1995 yılından beri hizmet veren bir firma. Firmanın franchise tutarı 200-250 bin lira arasında değişiyor. Menüsünde ağırlıklı olarak pide çeşitleri bulunan firma yakın zamandan yurt dışı faaliyetleri olarak İran’da ilk şubesini açtı.

İran İslam Cumhuriyeti’ndeki ilk şubesini açan Sampi, 2017 sonlarına doğru atağa kalktı. Sampi’yi gerek yurt genelinde gerekse Ortadoğu başta olmak üzere yurtdışında hak ettiği noktaya getirmek ve bilinen en büyük pide markası yapma hedefinde olduklarını kaydeden Sampi Yönetimi bu yıl başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde yüzde 50’lik bir büyüme hedeflendiğini belirtti.

Sampi Pide

Sampi Pide Hakkında

1989 yılında “Samsun Pide” ismi ile Ankara’da ilk şubesini açan Sampi, 2008 yılı Nisan ayından itibaren Metro şirketler Grubu bünyesine katılmıştır. Türkiye’de istikrarlı büyümesine devam ederken , Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde bayilikler açmayı hedeflemektedir.

Sampi 30Yıla yakın bilgi birikimi ve tecrübesi, kalifiye ve uzman personeli, lojistik sistemi, operasyon, eğitim ve insan kaynakları departmanları, bilgisayar işletme sistemleri, yeni ürün ve promosyon çalışmaları ve Türkiye çapında düzenlediği kampanya reklamlar ile, bir restoran işletmecisinin yapması gereken çalışmaların yarısını sizin adınıza yapmaktadır. Tüm Türkiye tarafından bilinen ve çok sevilen Samsun Pidesinin 60’a yakın varyasyonunu , işinin uzmanı ustalar tarafından her ünitede aynı kalitede yapılmasını sağlamak ta Sampi’nin görevidir. Ancak bir Sampi restoranının başarılı ve kârlı bir işletme haline gelmesi geriye kalan görevlerin tarafınızdan eksiksiz olarak yapılması ile mümkündür. Size kalan işinize sahip çıkmanız, Markaya inanmanız ve Markayı korumanızdır.

Sampi Pide
Sampi Pide

NEDEN FRANCHISING NEDEN SAMPİ
1- Kendi işinizi kurmanızı ve riskleri en aza indirmenizi sağlar.
2- Bilgi birikimi ve tecrübenin getirdiği sistemin halkası olursunuz.
3- Kendini ispat etme ve tanıtma çabalarından kurtulup düşük giderlerle etkin reklam sağlarsınız.
4- Mal ve hizmet standartlarında süreklilik ve yüksek kaliteye ulaşırsınız.
5- Düşük maliyetle tek tip dizayn ve dekorasyon imkanına sahip olursunuz.
6- Tanınmış markanın sağladığı sadık müşteri kitlesi, satış artışı ve saygınlık sonucu hızlı ciro ve kar artışına ulaşırsınız.
7- Toplu satım almanın sağladığı maliyet avantajlarını kullanırsınız.
8- Profesyonel ve eğitimli operasyon kadrosunun devamlı desteğine sahip olursunuz.
9- Bölgeleri doğru analiz edip iyi yer seçiminde merkezi destek alırsınız.
10- Markamızın benzersiz algılanmasıyla, rekabetçi fiyatlandırmadan, taklitlerden ve rakiplerden avantajlı olursunuz.

YATIRIMCIMIZDAN İSTEDİKLERİMİZ
Sampi yatırımcısının genel profili; kendi işinin sahibi olmak isteyen genç evli çiftler genç ve çalışma azmi olan emekliler belirli bir birikimi olan ve bu birikimi değerlendirerek kendi işini kurmak isteyen orta kademe yöneticiler, zaman zaman da yan gelirlerini artırmayı düşünen ve yanına güvendiği bir ortağı alarak daha fazla kazanmayı hedefleyen iş adamları oluşturmaktadır.

29 yıllık tecrübeyi paylaşmak ve birlikte kazanmak üzere yapacağımız ortaklıkta sizden beklentilerimiz ve isteklerimiz ;
– İşinize sahip çıkıp gereği olan kişisel çabanızı ortaya koymanız
– İşi sistemin kurallarına uygun olarak yürütmeniz
– Sistemi ve markayı yükseltmek için bildiklerinizi ve bilgilerimizi sürekli paylaşmak
– Her türlü koşulda kalite hijyen ve hizmet anlayışından taviz vermemeniz
– Marka ve sistemle rekabet etmemeniz

Firma: Sampi Gıda Üretim Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Yetkili: Ercan YILMAZ
Görevi: Genel Müdür
E-Posta: [email protected]
Web: www.sampi.com.tr
Telefon: 0505 188 90 00
Faks: 0216 693 13 94
Adres: Cumhuriyet Mah. Reşadiye Cad. No:21 Beykoz – İstanbul

5 YORUMLAR

  1. sayın firma yetkililerine,bir çok defa şübelerinizde pide yedim tatı güzel fakat konu olan görünüş dış görünüş yazıları insanı çekici değil yoldan geçen kişilerin himi hiç dikkatini çekmiyor .renkler daha parlak ve özellikle sampi yazısı kabarmış yumuşak zemin üzerinde ışıklandırılmış kabarmış yazı ve parlak yapılamazmı idi .görünüşte düz bir tabelacı işi gibi geliyor insanın aklına. iyi günler dilegiyle

  2. BEN SAMPİ İŞYERLERİNİ YENİ BAŞTAN DÜZENLEYEN MİMAR TARKAN SÜLEYMANOĞLU İLE GÖRÜŞMEK İSTİYORUM.TELEFONUNU DEĞİŞTİRDİĞİNDEN ULAŞAMIYORUM.TARKAN ÖNCE ÇAYYOLU SAMPİ Yİ İŞLETİYORDU.YARDIMCI OLURSANIZ SAMPİ MÜŞTERİSİ OLARAK MEMNUN OLURUM.

  3. merhaba ben halil akın mecıdıyekoyde profılo avm nin yanında oturuyorum bu bolgede subenızın ıs yapacagını dusunuyorum yatırım yapabılirim. yetkili bir arkadasla gorusmek ısterim.

  4. Gıda sektöründe bayilik yapmak istiyorum önerebileceğiniz bir yerde şube açabilirim

  5. hayirli günler ben atilla cakir hamburg ta yasiyorum ,galip abi in nosu olsaydi kendin cepten aracaktim ,ayni köyden ve arkrabayiz ,hamburgta güzel bir yerde bence isler bu sampi olayi ama ne diyelim nasip

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here