Sampi Pide Güncel Bayilik Bilgileri

Sampi Pide bayilik

Sampi 23 şubesi ile hizmet veren ve 1995 yılından beri hizmet veren bir firma. Firmanın franchise tutarı 200-250 bin lira arasında değişiyor. Menüsünde ağırlıklı olarak pide çeşitleri bulunan firma yakın zamandan yurt dışı faaliyetleri olarak İran’da ilk şubesini açtı.

İran İslam Cumhuriyeti’ndeki ilk şubesini açan Sampi, 2017 sonlarına doğru atağa kalktı. Sampi’yi gerek yurt genelinde gerekse Ortadoğu başta olmak üzere yurtdışında hak ettiği noktaya getirmek ve bilinen en büyük pide markası yapma hedefinde olduklarını kaydeden Sampi Yönetimi bu yıl başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde yüzde 50’lik bir büyüme hedeflendiğini belirtti.

Sampi Hakkında : 1989 Yılından Beri Değişmeyen Lezzet;

Adını, Samsun’un tüm yurda ve dünyaya nam salmış Samsun pidesinden alan Sampi Pide, 1989 yılında Ankara Mesnevi’de başlattığı lezzet yolculuğuna, 2008 başı itibariyle Metro Holding çatısı altında devam etmektedir. 1995 yılından itibaren bayilik sistemiyle tüm yurda yayılmış zincir mağaza konsepti ve kurumsal yapısı ile, sektördeki ilk ve tek zincir pide markası olma özelliğini tam 26 yıldır korumakta olan Sampi’nin en büyük hedefi Avrupa, Orta Doğu ve Arap Ülkelerinde de bayilikler açarak geleneksel Türk lezzeti olan “Samsun Pidesini” tüm dünyaya tanıtmak da yer almaktadır.

Geleneksel Samsun Pidesini günümüzün modern ve hijyenik üretim yöntemleriyle sevenlerine sunan Sampi Pide’ nin benzersiz lezzetinin sırrı, sebzenin en tazesini, etin en kalitelisini kullanmasıdır. Düşük yağ oranına sahip %100 dana eti ve günlük hazırlanan sebzeler ile yapılan pideler “ Sampi Pide “ restoranlarında enfes bir tada bürünmektedir.

Tecrübeli pide ustaları, deneyimli yönetim kadrosu ve ilk günkü heyecanını hiç yitirmeyen girişimcileriyle Sampi Pide, lezzet ve hizmette kalitesini ortaya koymuş franchise şube ağı ve başarılı işletmesiyle, sektörde günümüzün ve geleceğin parlayan yıldızı olmaya devam edecektir.

Sampi Gıda Üretim Pazarlama Tic.A.Ş.
Adres: Reşadiye Caddesi No:18 Cumhuriyetköy Beykoz – İSTANBUL

Genel Bayilik Başvuru Formu :

5 YORUMLAR

  1. sayın firma yetkililerine,bir çok defa şübelerinizde pide yedim tatı güzel fakat konu olan görünüş dış görünüş yazıları insanı çekici değil yoldan geçen kişilerin himi hiç dikkatini çekmiyor .renkler daha parlak ve özellikle sampi yazısı kabarmış yumuşak zemin üzerinde ışıklandırılmış kabarmış yazı ve parlak yapılamazmı idi .görünüşte düz bir tabelacı işi gibi geliyor insanın aklına. iyi günler dilegiyle

  2. BEN SAMPİ İŞYERLERİNİ YENİ BAŞTAN DÜZENLEYEN MİMAR TARKAN SÜLEYMANOĞLU İLE GÖRÜŞMEK İSTİYORUM.TELEFONUNU DEĞİŞTİRDİĞİNDEN ULAŞAMIYORUM.TARKAN ÖNCE ÇAYYOLU SAMPİ Yİ İŞLETİYORDU.YARDIMCI OLURSANIZ SAMPİ MÜŞTERİSİ OLARAK MEMNUN OLURUM.

  3. merhaba ben halil akın mecıdıyekoyde profılo avm nin yanında oturuyorum bu bolgede subenızın ıs yapacagını dusunuyorum yatırım yapabılirim. yetkili bir arkadasla gorusmek ısterim.

  4. Gıda sektöründe bayilik yapmak istiyorum önerebileceğiniz bir yerde şube açabilirim

  5. hayirli günler ben atilla cakir hamburg ta yasiyorum ,galip abi in nosu olsaydi kendin cepten aracaktim ,ayni köyden ve arkrabayiz ,hamburgta güzel bir yerde bence isler bu sampi olayi ama ne diyelim nasip

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here