Samsung S6’nın Görüntüleri Sızdırıldı. İşte Yeni Samsung

Belki de ilk gerçek Samsung Galaxy S6 fotoğraflarını görmeye hazır olun.

galaxys6cameraleak

Youtube üzerinde yeni ürün tanıtımları yapan bir kanal tarafından Samsung’un en yeni telefonu Galaxy S6’nın görüntüleri yayınlandı. Telefonun piyasaya çıkmasına günler kalmışken yapılan bu yayının gerçek olup olmadığı tam olarak bilinmiyor ancak otoriteler büyük ihtimalle doğru olduğunu belirtiyor.

Samsung, telefonun, lanse edileceği 1 Mart’a kadar gösterilmeyeceğini belirtmesine rağmen ortaya çıkan fotoğraflar büyük ilgi görmüş durumda. Kanal da telefonun tanıtımını yapan Hilsentenger, ürün görüntülerini nasıl ele geçirdiğini tam olarak belirtmedi. Telefonun arka kısmı ve kamera bölgesi yukarıda görebileceğiniz gibi gayet net bir şekilde görülüyor.

Bunun yanında Samsung Galaxy S6 Edge model telefonun görüntüleri de yayında paylaşıldı. İşte Galaxy S6 Edge’nin ilk görüntüleri

galaxys6edgeleak

Telefonun tasarımı hakkında ortada dolanan dedikoduları onaylar derecesinde Hilsentenger’de telefonun ön ve arka kısmının cam mazlemeyle kaplandığını belirtiyor. Bunun yanında metal versiyonların da olası olduğu belirtiliyor. Ayrıca telefonun bilinen Samsung modellerinden farklı, arka kısmı açılamayan, SD kart bölümü bulunmayan ve suya dayanıklı olamyan bir model olacağının siyallerini veriyor. Apple’ın iPhone telefonlarına daha çok benziyen bu model ile Samsung yeni bir türe adım atmış oluyor.

Samsung sızdırılan görüntüler hakkında henüz bir açıklama yapmış değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here