Samsung SMART Signage TV ile iş yerlerinin verimliliğini artırıyor

Samsung Dijital Tabela

Samsung SMART

Samsung dijital tabelalar, restoranlar için hızlı servis yada sürücü sipariş verimliliğini artırmasının basit bir yolu. Samsung ürünleri, iş sahiplerine menü öğelerinin pazarlanmasında etkileyici yöntemler sunuyor. İşaretler, menüler yada yiyecek ve içecekler sadece müşterilerin geniş ihtiyaçlarını günlük bazda karşılamak için bile değiştirilebilir ve her bireyin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.

Samsung’un açık hava dijital tabelalarını korkmadan kolayca restoran içi, tabelalara ya da korunaklı yan kolonlara yerleştirebilirsiniz bunun için Samsung’un elinde geniş çeşitlerde modeller var. Ayrıca ekranda görünen; Menüdeki grafikleri, günün saatine dayanan kampanyaları (11:00’da sona eren bir kahvaltı menüsü veya geceleyin 21:00 özel bir günü gibi) yansıtacak şekilde değiştirebilirsiniz. Samsung yakın bir zaman içinde; bir gün içinde tüketicilerinizin belirli bir zaman dilimindeki alışkanlıklarını tanıyabilecek ve sürekli olarak bu tüketicilerin harcama eğilimlerini ekranınıza yansıtacak şekilde bütüncül teknoloji çözümleri üzerinde çalışıyor.

Temel özellikleri ve faydalarını daha iyi anlamak ve işinizi büyütmek için size nasıl yardımcı olabileceğini anlamak için gerçek kullanım ortamında Samsung’un SMART Signage TV‘sine bakın ve işletmenize uygulayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here