Samsung ST80 Dijital fotoğraf makinesi ile fotoğraflarınızı anında paylaşın

Fotoğraf makineleri de artık sosyalleşme aracı oldu. Dijital fotoğraf makinesi ile e-posta göndermenin dışında Facebook, Picasa, YouTube gibi çekilen video ve fotoğraflar paylaşılabilmesi mümkün .


14.2 mega-piksel ve point-and-shoot özelliklerine sahip yeni ST80 fotoğraf makinası Wi-Fi ve Samsung’a ait AllShare (DNLA) bağlantı özellikleri ile fotoğraf ve video paylaşımını kolaylaştırıyor.
Akıllı özellikler sunan ST80, doğrudan makinenin üzerinde bulunan bir düzenleme aracı olan yeni “Akıllı Kırpma” özelliğine sahip. “Akıllı Kırpma” sayesinde kullanıcılar herhangi bir açıdan veya eğimle çekilmiş fotoğrafları, örneğin pankart ve tabelaları, kırpabiliyor ve isterseniz tekrar eski düzgün haline getirilebiliyor. Ortamda bulunan bir Wi-Fi bağlantısından yararlanan kullanıcılar, dijital fotoğraf ve videolarını tek tek e-posta adreslerine veya makinenin hafızasında bulunan adreslere toplu halde gönderebiliyor.


Samsung ST80 ile e-posta gönderin
E-postanın yanı sıra Facebook, Picasa, YouTube, Photo Bucket gibi sosyal paylaşım sitelerinedoğrudan ve kolaylıkla yükleme yapılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here