Samsung’tan 30 Bin Dolarlık Köpek Evi

Samsung’un köpekler için geliştirdiği lüks kulübe görenleri hayrete düşürüyor.

20150306183706-samsung-dog

Hollywood’ta bir çok film yıldızı hayvan bulunuyor. Bu hayvanların yaşam olanakları bir çok insanın belki de hayatları boyunca sahip olamayacakları kadar lüks olabiliyor. Ancak bu hayvanların arasından biri var ki diğer yıldız hayvanlara göre bile şanslı sayılır. Çünkü bu köpek Samsung tarafından geliştirilen tam 30 bin dolar değerindeki bir kulübeye sahip. Kulübede yok yok.

30 bin dolarlık bir değere sahip kulübe, koşu bandı, jakuzi, Samsung Galaxy Tab S tablet ve patiyle çalışan bir köpek kurabiyesi dispanserine bile sahip.

The Samsung Dream Doghouse adı verilen kulübe modern ve oldukça kaliteli bir yapıya sahip. Samsung Elektronik’in Birleşik Krallık başkanı And Griffiths, yaptığı açıklamada gelişen teknolojilerle beraber bir çok sosyal medya yıldızı hayvanda ortaya çıktı ve bu hayvanları sahipleri her an takip etmek ve izlemek istiyor. Bunun yanında onlara modern ve konforlu bir hayat vererek teşekkür de etmiş oluyoruz diyor.

Griffith yaptığı açıklamada yaklaşık 1500 hayvan sahibi ile yapılan anketin sonuçları da gösteriyor ki insanlar hayvanları için daha fazla teknoloji ve daha fazla konfor arıyorlar. Ancak bu konuda dünyada pek fazla bir çalışma yapılmıyor diyor.

Samsung ürettiği köpek evini sosyal medya üzerinden yapılan bir yarışmada, yarışma birincisine hediye edeceklerini belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here