Samsung’un Yeni Telefonu Samsung Note Edge İle Tanışın

Samsung'un Yeni Telefonu Samsung Note Edge İle Tanışın

Samsung’un yeni nesil telefonu Samsung Note Edge sahip olduğu ilginç ekran ile dikkat çekiyor.

Galaxy-Note-Edge-White-33

Harika bir yaratıcılık ile tasarlanmış Samsung’un dikkat çeken yeni cihazı Samsung Galaxy Note Edge, sahip olduğu karakteristik kenar kıvrımlı ekranı sayesinde oldukça popüler olmuş durumda. Ayrıca bu kıvrımlı ekran, hiçbir telefonda bulunmayan özellikleri de cihaza katıyor.

Kenarlardaki ufak kıvrımlar, ekrana ekstra özellikler katarak bir menü ve araç kutusu gibi çalışıyor. Bu bölgeden, hızlı ayarlar, bildirimler, hava durumu ve saat gibi özelliklere ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca yükleyeceğiniz uygulamalar sayesinde, fitness takipçisi, sağlık durumu takipçisi, haber güncellemeleri gibi özellikleri aktif edebiliyorsunuz.

Telefon genel olarak çoğu akıllı telefonların sahip olduğu özelliklere sahip ve performans açısından büyük bir yenilik getirmiş olmamasına rağmen bir çok telefondan daha iyi durumda. İşletim sistemi olarak yine Android kullanan cihaz üzerinden bir uygulama ya da video açıldığında kıvrımlı ekran herhangi bir değişikliğ-e uğramadan herzamanki bildirim ve özellik işlemlerini göstermeye devam ediyor. Bu sayede bir uygulama açıkken saate bakmak için uygulamayı kapatmak zorunda kalmıyorsunuz örneğin.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here