Şarj Süresini Uzatan 3 Android Uygulama

Akıllı telefonların şarjını uzatan 3 Android uygulaması

Telefonların şarj problemi hala devam ediyor. Taşınabilir şarj cihazları bir nebze olsun bu açığı kapatmaya çalışıyorlar ama bunun başka bir yolu daha var. Telefonunuzun şarjınızı uzatabileceğiniz aynı zamanda genel performansını da yükseltebileceğiniz bu 3 android uygulamayı sizde deneyebilirsiniz.

Şarj Süresini Uzatan 3 Android Uygulama

1- Juice Defender

Juice Defender Google Play’de 50 milyon indirilme oranına yaklaşmış en popüler şarj uzatan uygulamalardan birisi. Ücretsiz olması en büyük artısı olan uygulama Wi-fi ve Bluetooth gibi bağlantılarıda yönetmenizi sağlıyor. Juice Defender ‘ın çarpıcı özellikleri; Çoklu sürümlere göre ihtiyaçlar, kullanıcı profilleri, planlama, ve lokasyon duyarlı özelliklere uygun olması

 

Juice Defender
Juice Defender

Juice Defender Google Play

2- Battery Defender

Battery Defender Google Play’de 10 milyon indirilme oranına doğru gidiyor. Android telefon kullanıcıları tarafından sevilen bu uygulamada ücretsiz. Battery Defender’in çarpıcı özellikleri ise Kolay bağlantı değiştirmenizi, uyku modu, senkronizasyon oluşturması ve bildirim çubuğunda pil yüzdesini göstermesi.

 

Battery Defender
Battery Defender

Battery Defender Google Play

3- GO Battery Saver & Power Widget

GO Battery Saver’da 50 milyon indirilmeye koşan başarılı ve güzel bir şarj süresi azaltma uygulaması. Diğer uygulamalar gibi telefonun şarjını azaltmayı hedefleyen GO Battery Saver’in ücretli sürümüde var ve 5 dolar gibi bir fiyatla satışta. Uygulamaların ne kadar şarj harcadığını gösteren bu programda ayarları doğru yaparsanız 1 saat ve üzeri şarjınızı uzatabiliyorsunuz. Widgetleri, çoklu kullanıcı modları ve temiz bir arayüze sahip olan uygulama Türk kullanıcılar tarafından da olumlu yorumlara sahip.

 

GO Battery Saver
GO Battery Saver

GO Battery Saver Google Play

Şarj süresini azaltan bu uygulamaların haricinde de bir çok yöntem var.

Bunlar telefonunuzun Gps, Wifi, Mobil internet, Bluetooth ve uygulama ayarlarını kullanmadığınız zamanlarda kapatmakta olabilir. Eğer sizde akıllı telefonunuz için şarjını uzatacak teknikler biliyorsanız bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here