Sash Bags Bayan Çantası 29.000 Dolar Barajını Geçti

Sash Bags Bayan Çantası 29.000 Dolar Barajını Geçti 1

İş Fikri Sash Bags Bayan Çantası

Bilindiği üzere bayanların en büyük sıkıntısı çantaları. Bir şey olduğunda en basitinden telefonları lazım olduğunda bile çantada telefonu bulana kadar karıştırırlar da karıştırırlar. Bayanların günlük çantada bir şeyler aramasını hesaplamaya kalksak belki de bu işin içerisinden çıkamayız. Acı ama gerçek bu.

Bu yüzden San Diego’lu bir bayan girişimci bu kötüye giden duruma bir el atmak istemiş ve Sash Bags’i tasarlamış. Nichole MacDonald isimli girişimci bu işe uzun yıllarını vermiş. Peki Nichole MacDonald’ın geliştirmiş olduğu bu çantanın özellikleri ne.

çanta
Sash Bags

Tasarlanan bu çantada tam tamına 10 adet cep bulunuyor. Hepside küçük ihtiyaçlar için. İki adet kolay erişime sahip dış cep. İki adet fermuarlı dış cep. İki adet acil durumlarda lazım olabilecek ihtiyaçlar için dış cep. Ve bazı gizli dosyaları veya bulunmasını istemediğiniz şeyler için de dört adet küçük boyutlara sahip iç cep. Bunların dışında. dahili cüzdan ve RFID koruması bulunuyor.

Bütün akıllı telefonlar için özel alan, pasaportları güvenli ve sağlıklı bir şekilde koruyabilmek için özel fermuarlı pasaport cebi ve bütün bunların yanında ergonomik bir tasarıma sahip olan çanta oldukça kullanışlı. Böyle özelliklerini sayınca epey kafa karışıklığına yol açsa da gerçekten kadınlar için büyük bir devrim olabilir.

kanat çanta
Sash Bags

Biz erkekler için zaten karışık bir durum. Bu ürünün yatırımcılardan ne kadar fon topladığına gelecek olursak. Nichole MacDonald bu ergonomik çantaları bir süredir küçük çaplı bir üretim eşliğinde pazarlasa da projesini geliştirmek için kickstarter’a başvuru yapmış ve 29.000 dolarlık bir fon talebinde bulunmuş. Projenin kickstarter sitesinden proje son tarihine 19 gün kala 32.000 doları aldığını belirtelim. Bu da demek oluyor ki yakın zamanda bu çanta fikri daha çok konuşulacak.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here