Sebata ayakkabı bayilik şartları

Sebata ayakkabı bayilik

Her ile bir bayilik vermeyi amaçlayan Sebata ayakkabı, 2010 yılı sonuna kadar 10 franchise vererek hakimi olduğu sektörde daha da güçlenmeyi planlamaktadır.

Sebata ayakkabı mağaza konsepti
Sebata ayakkabı bayisi, 50 m2 ve üzerinde ana arterlerde, ana caddelerde, şehir merkezlerinde ve alışveriş merkezlerinde bulunan geniş cepheli mağazalar tercih edilmektedir. Sebata ayakkabı tarafından belirlenen dekor ve tabela kullanılmaktadır. Mağazaların, merkez bağlantılarını, stok ve satış analizlerini yapabilmesi için yine tarafımızca belirli olan mağazacılık programı kullanılmaktadır.

Sebata ayakkabı neden ayakkabı sektörü bayiliği

Ülkemiz nüfusunun 14 yaş ve üzerini kapsayan %87 lik oranın içinde bulunan tüm bireylerin bizzat içinde olduğu bir sektördür. Sebata ayakkabı kadını, erkeği her bireyin en önemli aksesuarı olarak kabul edilen ayakkabıya olan ilgi, ortalama bir gelir seviyesine sahip olan bireylerin evlerinde bulunan ayakkabı adetlerinden bellidir. Sebata ayakkabı lüks tüketim veya tercih değil gereksinimdir.

Tüketiciler bu gereksinimlerini çok çeşit bulabilecekleri ayakkabı üzerine uzmanlaşmış markalardan uzman personeller eşliğinde yapmayı tercih etmektedirler. İnsan sağlığının ayaklardan başladığını düşünürsek ayak sağlığının doğru ve kaliteli ayakkabı seçiminden geçtiğini unutmamamız gerekir. Bunun farkında olan tüketicilerin ayakkabı alımında öncelikleri yüksek kalite, rahatlık ve uzun ömürlü olmasıdır. Bu üç farkındalığı prensip edinen Sebata sektörün tüm beklentilerine cevap vermektedir.

Sebata ayakkabı 1948 yılından beri ülkede önemli bir Pazar payına sahip olan ve olmazsa olmaz kabul edilen ayakkabı sektörüne ait tüm taleplere cevap veren Sebata, gücünü yatırımcılarla paylaşarak daha da büyümektedir.

Neden franchise neden Sebata ayakkabı

Yatırımcılar mağaza kurulumu, dekor, ürün alımı vb. maliyetlerin üstüne reklam ve tanıtım için ciddi paralar harcayarak oluşturabilecekleri müşteri potansiyeline, Sebata tabelasını koyar koymaz sahip olurlar.

Sebata bayileri aracılığı ile önemli noktalarda buluştuğu tüketicilere, dönemsel olarak yaptığı reklam ve tanıtım çalışmalarıyla birlikte sağlamış olduğu marka bilinirliği sonucunda yatırımcılara sürekli müşteri ve iş yapma imkanı sağlar.

Sebata ayakkabı personel eğitimi, kadro oluşturulması, stok ve satış yönetimi konularında sağlanan operasyonel destekle birlikte yatırımcı kendisinin ve ekibinin tüm zaman ve enerjisini satış üstüne yoğunlaştırabilir.Bu da satışa ciddi bir fayda sağlar.

Sebata geniş koleksiyonuyla sektörün içindeki tüm ayakkabı, kemer,cüzdan gibi ihtiyaçları sayısız renk ve modelleri yatırımcılara tek adresten temin ederek onların lojistik maliyetlerini düşürmektedir.

Sebata ayakkabı bayilik başvurusu yapacaklar için iletişim bilgileri :

İlgili Kişi : Burak ATASOY
Adres : Barbaros Mh. Dereboyu Cad. Fesleğen Sk. Uphill Towers. A-Blok K:2 D:10
Batı Ataşehir/İST
Telefon : 0532 372 15 51

Genel Bayilik Başvuru Formu :

1 YORUM

  1. malatya da cok slek bır cadde uzeerınde ayakkabı uzerı dukkanım var sızınle beraber calısmak ıstıyorum bu konu hakkında bılgılerınızı email adresıme gonderırsenız sevınırım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here